Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i love him

    Ja ho poprve videla ve filmu Sólokapr a tam je uplne nadhernej!!!!!!!!no hned jsem se do nej zamilovala!!!!Proc jen ja musim bydlet v takovym zapadakove jako je Rymarov a on nekde v Americe *9* *9* ale je proste uzasnej!! *14* *14*
  • milasek

    HUGH je tak nadhernej proc jen sou ti pekny nekde tam v Americe a ti hnusni tády u nas ach jo ja ho tak miluju kdybych aspon bydlela k nemu bliz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* milujite HUGISKU
  • beast

    pic

    na uvodni fotce se podoba trochu na bruce springsteena
  • I♥♥♥♥♥ love Hugh Jackman...!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • doggy

    hele ty blbečku jestli mas radsi depa tak bež na jeho teploušskej web jansny a neotravuj
    *16* *16* *16*
  • x-men

    Nejradši ho mam v X-Menovi.Včera jsem koukala na X-Men poslední vzdor.Je to nej film od marvela.
  • Je krásnej a nejlepší v x-menovi :3
  • Moje zlatíčko

    On je ten nejhodnější chlap na světě. Do svojí ženy je úplný blázen, jsou spolu šťastní a ona je přitom o 6 let starší než on a nemůže mít děti. Tak si spolu adoptovali. A k tomu je nádherný a skvěle hraje. Viděla jsem všechny filmy s ním. On je prostě moje zlatko a nadevše ho miluju!!!
  • ahoj

    Ahoj...nemate nahodou na neho adresu???Alebo hocijaky kontakt???Odp.dakujem *4*
  • Hugh.. asi nejlepší jako Logan ve filmu X-men. Strašně dobrý hereeec. *3*
    A ty ruce, bože jak to dělá tak krásně namakaný ruce.. uuuhh *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit