Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuky1299

    tady kuky1299-elicool

    čauky tady elča elicool! nowy učet! čau! pa:))
  • elicool

    Holly sorry

    Sorry ale Barunka Munzarová je lepší.Seš pro mne 3místo.1má barunka a 2má lucy lawless.Sorráč a papappa Elinkaaaaaaaa Lopvík *14*
  • elicool

    wow

    hele awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwoi lidi,hollčaje hustá,dobrá ale na lucy lawless a na barunku munzarovou nemá.hele kkoukněte se ne barbora munzarová a najde vám to nej babu světa pop showbyznisu.
    Elí.sek 10let=elinečka-bejvalej lexa xena *14*
  • e.l.i.n.k.a

    ElíQ...

    Holly je moje nejoblíbenější herečka...Viděla jsem všech 8 serii a všech 22 dílu čarodějek...asi 4x ...a v anglině též...Viděla jsem i Film DR.Giggles...kde je Holly 19 let...je moc super...Mám tě moc ráda Holly...Pro me jsi nej. Holly...ForEver...I Love you...=o*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Holly

    jj přesně sou supr !!! *14*
  • allison

    Re: Re: Re: Holly

    tak to jsem neviděla...a celkově si čarodějky tady na osobnostech vedou dobře - 8. místo a plně oprávněně...nejen kvůli Holly
  • puspuspusinka

    Re: Re: Holly

    JJ já asi možná jj awe nwm jestli to byla ona, víš ona se jí tahle herečka děsně podobá a nejsem si jistá estli je to jiná bo je to skutečně Holly ve filmové pohádce Bílý Medvědí Král *14* awe asi to nebude ona páč v titulkách její méno myslím nebylo awe je jí fakticky moc podobná !!! *14*
  • allison

    Re: Holly

    to souhlasim......škoda, že jsem ji neviděla v žádným jiným serialu či filmu
  • puspuspusinka

    Holly

    Holly is so so much beautiful and talentovaná !!! *14*
  • monis159

    narozeninkyyy..

    vse nej nej k narozkam jsi ta nej herecka mam te mocik rala .. *4* *3*
  • goo3

    přání

    Všechno nejlepčí k narozkám, Holly :)
  • martiinkaaa

    =)

    vsecko neej k narozeninam =)si nej *3*
  • Happy birthday!

    Ahoj všem, přeji také Holly Marie Combsové všechno nejlepší. *4* *3*
  • tomy1234

    Re: Happy Birthday!

    taky ji preji vsechno nejlepsi *4*
  • Happy Birthday!

    Nevěděl jsem,že je tak malá-necelých 160 cm.Menší je snad už jen Danny Devito(Jestli je to pravda).Přesto je hezká a v seriálu čarodějky se mi líbí nejvíc.Navíc má dnes narozeniny(36).Happy Birthday,Mrs.Combs!
  • elisssss

    Holly

    Ahojte...nemá nekdo kontakt na Holly?Pls! E-mail , icq, skype nebo neco. Kdyžtak mi napište Mejte se *3*
  • elisssss

    Re: Re: ach jo!

    sak je...
  • Re: Re: Re: Re: ??

    jako já vim že je to Holly Marie COMBS ale je to množný číslo od COMB *4*
  • Re: Re: Re: ??

    hele neni náhodou comb v překladu hřeben?že by to byla Holly Marie Hřebenová? *1*..nebo comb je taky česat..Takže to může bejt Holly Marie..Česací? *1* ..No nevim *4*
  • tea301

    Re: ach jo!

    OPRAVA: tam má být 22000 komentů ju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit