Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo v bravu je psané že bude mět s GC tři songy!!!!NO prostě DĚS!!!!a to si myslím že by mohlo vadít i vám fandům Hillarky protože teď asi změní uplně styl hudby.... ale taky sem zase šlyšela že ji Joel požádal o ruku a ona ho odmitla(kéž by)takže se jako rozešli...tak nevím čemu mám věřit víc....
  • ať si ta Dufka zpívá klidně i co chce to je mě uplně u ......ale hlavně ať se nevtírá do GC!!!!!mě stačilo už to že se kvůli ní Joel začal oblékat celý do bílého a vypadal jako špatný doktor a nestojím o to aby ho zkazila ještě víc ...a navíc jestli ho podvádí...teda jakože už sem viděla i fotky tak je to teda pěkná mrcha protože Joel na tom není psychycky zrovna nejlíp a nevím jestli by to unesl..takže jestli ho fakt podvádí tak pak si tady můžeme říkat kdo je tady větší kretén.....
  • Super

    Super girl i herečka
  • ...

    Takže ona je bvbá jen kvůli tomu že zpívá pop jo?jen proto že se vám nelíbí pop ona je ta nejhorší .Hmm to je teda zajímavé proč teda nenadáváte všem ostatním zpěvákům co zpívají pop proč zrovna jí?
  • ..

    No tak náhodou ona tlustá není viděla si jejich společnou poslední fotku?jestli ne tak se na ni koukni a dej mi jediný důkeaz o tom že na té fotce je fakt tlustá náhodou je hubená a i kdyby mě je to fuk a je mi taky fuk jestli ten váš je tlustý nebo ne mě jde jen o tom abyste ji neuráželi jen kvůli tomu že chodí s někým s kým nechcete aby chodila
  • Hilary je fakt uplně super já ji úplně žeru a doufám že je nás víc!!!!!!!:-)
  • Hil

    Hilary je úplně super je to moje nejoblíbenější herečka a zpěvačka.Nemáte náhodou někdo navíc její plakáty nemůžu totiž nikde žádný sehnat.
  • nevim

    hilary je opravdu nej!!! mam jeji plagaty vsude po pokoji!!!! NEVITE NAHODOU KDE BYCH MOHLA SEHNAT TO JEJI CD????
  • Hil je te nejuzasnejsi herecka i zpevacka vsech dob!!!!!!!!!:-)
  • jE FAKT SUPR VE VSEM:V HERECTVÍ,ZPEVU,ATD.e;:
  • Je super!

    Hilary je úplně super a mám jí nejradši!!!Jen tak dál:)
  • Hilary je fakt boží hlavně to její CéDo.
  • ADRESA

    NEZNÁTE někdo adresu kde se jí dá napsat o autogram?
  • Pozdravujte ji je fakt kočka!!!!!!!!!!!!!
  • ´čau lidi jak se vede já Hilari úplně zbožnuju a vi
  • zprava

    hello hilary i°m pavla. very you beatiful
  • HIlary

    Hilary je úžasnná. Nejen jako herečka a zpěvačka, ale také jako skladatelka, módní návrhářka, a autorka vlastní kosmetiky!! *14* A bojuje za práva dětí a zvířat. Je vážně milá a úžasná!!! *4*
  • Hilary

    Hilary je ta nejlepsi herecka a zpevacka kterou znam!!!Ma super filmiky a v MP3kači mam hodne jejich pisnicek!!Chci jenom říct ze je moc super a myslim ze je to fajnova holka!!! *1* A ten kdo o ni říká neco hnusnyho tak jenom závidi!! *13* Hilary je super *1* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit