Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paterka

    Až helena dozpívá tak mě zbudte...

    ..z hlubokého komatu!!!! Za prvé proto,že vždycky hrůzou omdlím,když ji slyším a za druhé proto,že si hodlá hrát na dvacítku a trdlovat na jevišti ještě jako stoletá bába,která "to" má pořád ráda!!! *1* *1* *1* *1*
    • Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

      přeju ti sladký sny, ta náno *16* *15* my si zatím budeme užívat Helenčin úžasný hlas a nabírat enrgii na jejích koncertech *3* *4* *14* *3*
      • Re: Re: Až helena dozpívá tak mě zbudte...

        no jen bacha aby tě za něco ona nebo její Michal nezažalovali! Třeby za to že ses jí dotkla(ať už slovně nebo žes na ni sáhla rukou)!!! *1* *1*
  • helena

    Helena se bojí stárnout proto je z ní taková karikatura podívejte se třeba na Marii Rottrovou nebo Hanku Zagorovou ty se stárnout nebojí proto jsou krásné a elegantní
    • Re: helena

      kamka a spol.
      Když se vám nelíbí nebo připadá stará, prostě si jí nevšímejte. Máte přece plno jiných - mladých, krásných a perfektně zpívajících zpěvaček na naší scéně....!
      • Re: Re: helena

        O tom to není. I zpěvačka jejího věku může nabídnout fanouškům dobrou hudbu. Mě ale zklamala jako člověk. Vadí mi třeba množství soudních sporů které rozpoutala. Myslím že je dost kauz kterým se mají soudy věnovat a ne řešit spory Vondráčková - kde kdo.
  • olvido

    Čím starší...

    Nejsem proti Heleně nějak zaujátá a nikomu nenutím svůj názor ani proti fanouškům nic nemám, ale Helena mi přijde hrozně falešná. To jak se chová k lidem a svojí rodině :-(... měla by se nad sebou zamyslet *9* Jednou se jí to všechno vrátí... *9*
    • Re: Čím starší...

      Ale ano. J s i zaujatá. A dost. Jak, prosím, se chová Helena k rodině? Co že to udělala?
    • Re: Čím starší...

      Máš pravdu nevěřil jsem vlastním očím když jsem se dozvěděl že žaluje už i Kubišovou.To pořádně přehnala a doufám že se jí to nepovede a že jednou toho bude pořádně LITOVAT !!! Fuuj Vondráčková !!! Hanba !!!
  • jely

    Je to...

    ....jak to říct slušně?Prázdná nádoba!!Navenek jakžtakž udržovaná,ale uvnitř nestojí za nic a její zpěv taky ne!!
    • Re: Je to...

      chtěla bych vidět tu tvoji náplň ty nádivo... *16*
      • Re: Re: Je to...

        Nechutná a smaradlavá - ta jeho náplň - jaká jiná? Plná jedu. Nesahá Heleně ani po kotníky a ještě se odvažuje po ní plivat. Je to chudák. *3*
  • jaký má žaludek?

    M.Kubišová byla odstavená,a tato dáma fungovala dále.Jakými cestičkami si to vyšlapávala?No a teď pokračuje ve své tzv.karieře za pomoci svého manžela.On je to jediné,co ji v poslední době opravdu upřímě přeji!!! *5*
    • felicita

      Re: jaký má žaludek?

      POSTELEMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
      • Re: Re: jaký má žaludek?

        Co to je ?
        • Re: Re: Re: jaký má žaludek?

          sex !!!!!!
  • eurosong

    to ze Vondrackova odstoupila je dobre,uz se tam nehodi,ale ze si nasla tak blbou zaminku,jako ze nejsou stanovena jasna pravidla a ze by to melo byt jako v Polsku,to je k smichu.Jo,jo,u nas uz se nechyta v Polsku alespon ma reklamu na nanuky. *3*
  • JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

    ..TA HELENA V? *1* Ona se prý soudit nepřestane,protože jinak by se o ní přestalo psát a to se přece nesmí stát!! *15*
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      Budeš se divit, ale zajímá. Mne zajímá, líbí se mi, vzpomínám na její krásné písničky, těším se na ty nové a představ si, její věk mi opravdu nevadí. Každý jednou zestárne, jenomže v mládí si to člověk nepřipouští. O to víc je pak překvapen, když mu mladší uvolní v tramvaji místo. Pokud někoho paní Helena zklamala, pak to byli její potencionální pozůstalí. S nástupem pana Michala, bohužel, nejspíš přišli o dědictví. Teprve pak začal hon na Helenu. Moc jí přeji pevné nervy a nenechat se odradit nějakými křiklouny. *3*
      • Pavol

        aj mňa pani Helenka zaujíma je fantastická ako Speváčka aj ako báječná ľudská osobnosť veľmi si ju vážim a ctím

      • Re:: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Nesouhlasím s výrazem "potencionální pozůstalí". Nejenom "potencionalní pozůstalí". Hlavně fanoušci, kterým vadí Michal Martin - všude vlezlý a se všemi se soudící. Když byl na scéne Helmut (první manžel), tak nikto nemluvil o skandálech Heleny, a nikto nevytahoval "potencionální pozůstalé". Tak kde je problém? V Helene, která nechá Martina, aby kolem ní dělal skandály a kauzy. Kdyby ji měl rád, tak "drží hubu a krok", a nedělá jí ostudu. A ty bys nemluvila jenom o potencionálních pozůstalích.
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Mám ji taky pořád ráda,a vždy ji ráda vidím, i když to v současné době není zrovna v módě.
        Vážím si jí za to , co za celý život dokázala a v boji s hloupostí, sprosťáctvím a nesolidností jí držím palce a přeji hodně síly. A za to, jak se k ní chová rodina jejího bratra, která ovlivnila i starého otce, je mi jí líto.Rozhodně si to nezaslouží.
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      no vážení, myslím, že včera karel gott řekl jednu velkou pravdu a to že helča je královna popu. Nikdo lepší tady není lucka jí nesahá ani po kotníky v zahr. jí nikdo nezná jen proto, že na to nemá. To, že je helča již starší ročník na věco nic nemění. Nikdo tady lepší není a nebyl než karel gott, helena vondráčková a valdemar matuška. *3*
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Helena je u nás vážně jednička, hvězda první kategorie.Ten pořad na Primě byl fajn. Jsem ráda, že tolik lidí z jejího okolí,( a je to vidět třeba i z knížek) tedy ti, kteří ji znají, ji hodnotí tak, jaká opravdu je. Talentovaná,pracovitá, všestranná a taky hodná. Těch kvalit a úspěchů je moc. Tak zákonitě vzbuzuje tolik emocí, bohužel i negativních.
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Nikdy 1 nebyla, jen teď si na ni hraje. Pan manžel jí škodí, kde může. No, proti gustu žádný dišputát. Ale, od doby, kdy se po kolikáté vdala, její renomé díky jejich vystupování a konfliktech šlo rapidně dolů. Takže, Heluš, jen tak dále, stejně na Vás chodí jen lidi, kteří chtějí vidět Vaše umělecké plastiky.
          • Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            Ona je jednička pořád. Nevím o lepší a úspěšnější.A v zahraničí boduje jako jediná.
          • lilianna

            Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            *15* *15* *15* *15* *15* Lidem, jako jsi Ty, milá Hano, se rozumný člověk musí jen smát *15* *15* *15* Je vidět, že O H.V. nevíš ani ň, nevíš ani kolikrát byla vdaná, ale hlavně že se vyjadřuješ... *15* *15* *15* A myslim, že nejsem jediná, kdo se Ti teď momentálně vysmívá...Tak se příště radši zamysli, než někde něco veřejně plácneš o čemsi, o čem nevíš ani ťuk, nebo mlč, uděláš jen dobře *15*
            • Jen jediné tu je k smíchu, vaše zachraňování a obhajování nezachranitelného a neobhajitelného... Morální úpadek HV je naprosto zřetelný, stačí se jen občas přichytnout reality a prozřeš také...
          • Re: Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

            ty mas ale prehled.....hmmmmmmm
        • jaksitaksi

          Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          no škoda jen že jí vlastní rodina nehodnotí moc kladně!!!!! A v poslední době chce vondráčková jen prachy a to po každým kdo se jí jen připlete do cesty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

      No, asi zajímá, když třeba vám to stálo za to najít si její stránky a vtipně se tu prezentovat. A soudí se plným právem. Jen u nás s jakousi pokroucenou logikou špinit, zveřejňovat naprosté smyšlenky a lhát ( a taky nedodržovat dohody )je bráno jako úplně normální,morální a na druhé straně se snažit novináře trochu vychovat , donutit k férovějšímu přístupu je strašné a odsouzeníhodné. *14*
      • Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        Kdo chce vychovávat někoho o morálce ? trestaný pětkrát ženatý MM a jeho harém ?? to snad nemyslíte vážně !! Bulvár je sice špína, ale o situaci v Řiti píše často pravdu a každý rozumný člověk si udělá obrázek i bez bůlváru co je to za nenažrané sudičské prasata viz soudní spor z vysoce morální Kubišovou !!
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Tak za prvé Michal není trestaný, pleteš si pojmy ,a s tou Kubišovou - ano, bylo jí 18 let zakázáno zpívat. Ale to opravdu neznamená, že už nadoživotí jí bude propůjčen kredit světice. Bez chyb a omylů. Tak to prostě není. Když někdo opakovaně je nespolehlivý, nedodrží slovo, dokonce lže, není a nemůže to být v pořádku. Až vychladneš, přečti si , jak to postupně všechno bylo.Navíc Marta měla možnost zaplatit 300 tis. dluh, který evidenteně měla a způsobila, ale odmítla, ať je klidně soud... Co si o tom myslet???
      • daky

        Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

        myslím,že už je většině lidí ukradená,a kdyby se o ní nepsalo,tak už si na ní nikdo ani nevzpomene!!!! *15*
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          a to by ses divil/a kolik si jich vzpomene....
        • Re: Re: Re: JÁ NEVÍM ALE ZAJÍMÁ JEŠTĚ NĚKOHO..

          Většině lidí ? NO, možná, ale proč zrovna ty chodíš na její stránky?
  • Heleno už se proberte !!!

    Její povedený MM totálně ničí Heleně pověst a image hvězdy.Jestli letos nebude Helena ani třetí slavice a porazí ji hlasově netalentovaná neteř tak je to jen a jen jeho zásluha.Helena by měla urychleně ukončit spolupráci z MM než bude pozdě a ukončí svojí hvězdnou kariéru jako všem směšná paní.
  • Pani Helena bude v Nemecku ocenená,vybrali ju medzi šesť najvýnimočnejších popových DIV v Europe,ktorá lná česká speváčka sa môže niečim podobným prezentovať *14* Helena je naozaj len jedna,neustále to potvrdzuje svojimi vypredanými koncertmi a veľmi sa teším na jej určite báječné DVD Helena ON Broadway *14*
  • Helenka je mojou milovanou speváčkou jej zlatý mezosoprán má naplňa láskou a nehou,spieva úžasne precítene,vážim si ju aj ako báječného človeka,je milá ,úprimná a prirodzená,koncert v Bojniciach bude vypredaný a nálada aspoň taká ako v Brezne *14* *14*
    • Lenka, alias Pavol, v Bojniciach nemáte lepšiu kultúru? Smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit