Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    2005 -Star Wars : Epizoda III - Pomsta Sithů (Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith) role: Anakin Skywalker
    2002 -Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (Star Wars : Episode II - Attack of the Clones) role: Darth Vader

    je to z jeho filmografie a trochu mi to nesedí neměla by ta role být opačně ?
  • rachel-007

    :-*

    áá .. dokonalost sama :-*
  • beautifullollipop

    ******

    já ho někde potkat tak ho znásilním..=oPje nezkutečně přitažlivej..♥=oP
  • Re: ble

    Máš nějaký kedy proti star wars vole nejlepší film ti seš propadák *16* chcípni v pekla vole
  • Re: Re: ble

    jo je fakt nejlepší a ve SW III byl krásnej *14*
  • Re: ble

    děláš si pr*el??.. Star Wars a propadák???... Hayden a hroznej a hnusnej herec??? (ve Star Wars III byl nejhezčí:P) seš vůbec normální??? kde žiješ??? je strašně krásnej tak nvm co tady mektáš za pí*oviny!!! *16* *16* takovýhle lidi vážně nesnáším *10* *16*
  • Re: Re: fotky

    děkuju moc, zkusím to sehnat *1*
  • Re: fotky

    Je to z filmu Andělé a panny
  • fotky

    Ahoj, všimla jsem si ve fotkách několika zajímavých - je na nich Hayden s nějakou blondýnou a celkově to vypadá dost historicky. Nevíte jaký je to film?! Docela ráda bych ho viděla.
  • Re: e

    zalez do díry *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: No coment

    hayden je nejlepší herec *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Holek má spousty :))

    no jasně hayden je nejlepší herec a má holku jen jednu
  • Re: Re: ble

    Původní díly HV byly dobrý, ale ty nový byly co díl, to větší sr***...
  • ....

    Nj Hayden...Hayden má to neuvěřitelné charisma v sobě *14* přitažlivý, šarmantní mladý muž..gentleman za každé situace..šikovný herec...takového mít doma *1*
  • dig2

    Rachel a Hayden

    Caw takze Rachel Bilson a Hayden Christensen spolu chodi ??
  • Boreeec

    Ptž je kráááásnej:D *14*
  • zirafa1521

    Re: no děs

    No co co, to se nám nemůže líbit nějakej herec? Lidi jsou různý! Náhodou, já kluka mam a v realitě žiju, ale proč bych se občas nemohla podívat na jeho fotky?
    PS: Pořád lepší Hayden než Efron *8* *8*
  • inpedy

    No coment

    Proč je tak mrtě kráááááásnej.... *16* *15*
  • Re: ble

    Cooožeee??? Star Wars, že je propadák?!!! Kde žiješ ty psycho člověku!!! Za to tě bůh ztrestá... *16* Tfuj
  • Joker

    Čau lidi dočetl jsem se na amerických stránkách že by hayden měl nahradit heatha ledgera ve třetim batmanovi jako Joker myslim si že by to nebylo špatný hlavně aby neskončil jako Ledger

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit