Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem jinak nepřekládala já...;-)

    Tuhle jeho roli považuji za jeho nejtemnější charakter, kterej kdy ve filmu ztvárnil. I když pravda, moc strachu z něho nešlo.. *13* *1* *1*
    • Re: To jsem jinak nepřekládala já...;-)

      Interview Mlhy Avalonu, r. 2001 -

      Hans Matheson (ve filmu Mordred) o své roli:


      Myslíš si, že Mordred je neodmyslitelně zlá postava?
      On byl odmítnutý a opuštěný a to je to, co bylo předtím než se stal zlým. Myslím, že je to případ mnoha lidí, kteří ve svých životech ubližují. Jejich bolest končí tím, že přecházejí na špatnou cestu. Zlo a dobro v něm bojují, ale je to zlo v jeho krvi, proč nemůže přestat.

      Co je jeho dobrou stránkou?
      On opravdu chce milovat. Chce normální rodinný život. Má láskyplné myšlenky, ale někde dál v příběhu jsou věci příšerně zlé.

      Proč prahne po koruně?
      Je to jeho osud. Jeho předurčení. Je velmi zahořklý z toho, že jeho matka, Morgaine, a jeho otec, Artuš, ho nechtějí "uznat", protože je dítě z incestu. To je něco, co automaticky přináší něco temného do jeho charakteru. Mordred ztělesňuje opravdovou příčinu jejich nepřátelství. Je si později vědom, že nebude mít nic k žití, nebo zabije svého otce - to ho nakonec dovede k zabití otce.


      Čeho ses bál při práci s ženskými herečkami?

      Ničeho. Všechny byly milé. Myslím, že jsme všichni strávili velmi krásný čas tvorbou tohohle filmu, učením šermu a jízdou na koních. A Uli je fantastický. Je jeden z činných režisérů.

      Takže snem každého kluka je být na Camelotu a hrát tuto roli?

      Nevím, vážně. Mě jde nejvíc o to ztvárnit pravdivost charakteru a emocí. Můžu být na Camelotu nebo v Soho, je to vážně jedno. Ale opět, je krásné být mezi meči a hrady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit