Přejít na výpis diskuzí

Hana Baroňová

OSOBNOST 10.2.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj Hani, moc Tě zdravím, psala jsem Ti na tuto stránku někdy v červnu, pokud si pamatuješ..Až teď jsem tady opět nahlédla a nevěřím svým očím, že jsi mi fakt odepsala,moc Ti za to děkuju aspoň je vidět, že jsi pevně nohama na zemi a ne jako někteří tvoji kolegové, kteří ani neodepíšou,moc si toho vážím!! Jinak k Tvé otázce, nejsem z Prahy, jsem z Kyjova, byla jsem tam jen na pár dnů se podívat. Ještě mám trochu troufalou otázku, chtěla bych se tě ještě zeptat na pár věcí, myslíš, že by to bylo možné třeba přes meil, nebo ICQ? pokud ano ráda ti pošlu číslo.Měj se moc krásně a přeji Ti samé úspěchy. DIGI *3* *3*
    • Ahoj

      Ahoj Digi!
      Víš, hodně kolegů určitě neví, že takové stránky existují. Proto se na ně nemůžeš zlobit. Kdyby mě mamka neupozornila na to, že tady mám nějaký vzkaz, tak bych asi taky nepátrala po internetu, kde co je.
      Tak se domluvíme, pošli mi svůj mail na tuhle stránku a já Ti na něj napíšu, tak získáš moji adresu a můžeš se zeptat na co chceš. *3* Hanka
      • Re: Ahoj

        Ahojky Hani, jsem ráda že jsi mi napsala a děkuju Ti za to, tak ti posílám ten meil na který mě můžeš psát: bailandoo@seznam.cz, nebo ICQ: 435-953-540, čauky Digi *3* *3*
  • Ahoj

    Ahoj Hani, tady Míra :) Jméno ti jistě nic neříká, ale polívka v pizzerii na Andělu po castingu ti celkem chutnala :) Kamča tě poznala, já ne :) Každopádně tě oba moc zdravíme a až budeš mít cestu přes Prahu, dej Kamče vědět. Kafe se dá stihnout vždycky :) Hodně štěstí do budoucna.
    • Ahoj

      Ahoj Kamčo a Míro! Jasně, že si vzpomínám. Teď v Praze moc nebývám, ale až tam budu zase delší dobu, dám vědět. Hanka *4*
  • pozdrav

    Ahoj Haničko, strašně moc zdravím. Veronica
    • Re: pozdrav

      Gratuluju zlatíčko, vyhráli jste v Polsku za most.
    • Jéé, růžová

      Taky moc moc zdravím!!! *3*
  • všem

    Moc si vážím toho, že tady píšete. Chci se zeptat, kdo mě znáte ze seriálu VKV, jak na vás role Ilonky Kudrnové působí? Co si o ní myslíte? Je to kladná postava? Je hloupá nebo moc naivní? Zajímá mě to z důvodu, že sama pro sebe pak budu vědět, jestli to hraju správně nebo spíš, jestli to diváci pochopili tak, jak jsem chtěla. Děkuji za odpovědi! Hanka *1*
    • Re: všem

      Děkuju za odpovědi.
      Mám být velmi naivní, i když se mi to zdá někdy už moc. Ale co se mi stává, že když potkám někoho nového a on mě zná v seriálu jako Ilonku, tak mi hned přisuzuje všechny její vlastnosti. Což je dobře, že působím jako kladná postava, ale až moc moc naivní *7* - až hloupě naivní, ne že bych teda byla nějaká chytračka, ale aspoň trochu lidi odhadnu. Děkuju za postřehy. Hanka *4*
    • Re: všem

      Ahojky Hani ve VKV jsi skvělá a moc se mi tam líbíš.Hraješ to dobře ale ta naivita se Ti může vymstít.Jsi dobrá duše,která se myslím nechá snadno ovládnout.Ivana Ti taky dává zabrat.Ale jinak super *4*
    • Re: všem

      ahojky Haničko, mě se líbíš moc ve VKV, hraješ to moc dobře..jinak působíš v tom filmu pro mě teda jako dost naivka..kvůli tomu filipovi, že za ním furt lezeš,jinak jako pozitivní kladná postava i když trošku mišuge.. *3*, jinak až moc hodná, že tě každej hned sráží např. Andrea, a možná trošku i záhadná..nevypočítatelná..jina k supr!!! měj se hezky pááá *3* máme tě rádi!!!
  • AHOJ

    AHOJ HANI, JSI STRAŠNĚ MILÁ A SYMPATICKÁ HEREČKA VE VKV, ALE CHTĚLA JSEM SE TĚ ZEPTAT, JESTLI OBČAS JEZDÍŠ DO OPAVY (KYLEŠOVIC) A JESTLI NÁHODOU NEMÁŠ DVA BRÁCHY Z TOHO JE JEDEN ROČNÍK 1973? DĚKUJI TI ZA ODPOVĚĎ A PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ V KARIÉŘE I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ, HODNĚ ZDRAVÍ A ABYCHOM TĚ V TV VIDĚLI ČASTĚJI. MĚJ SE PĚKNĚ. JITKA
    • AHOJ

      Ahoj Jitko! Děkuju za poklony. Prázdniny v podstatě trávím v Opavě. Nebo spíš na chalupě, ale to je blízko Opavy. Dva bráchy mám a ten jeden je opravdu ročník 1973 a jmenuje se Jaromír. Druhý brácha se jmenuje Kamil a je o dva roky mladší, než Jaromír. Znáš je? Měj se hezky! Hanka
      • Re: AHOJ

        Ahoj Hani, děkuji Ti za odpověď. Jaromír je můj spolužák ze základky a 20.10. máme taky sraz, tak mi ho pozdravuj
        • Re: Re: AHOJ

          Omylem jsem předčasně přerušila větu. Takže mi, prosím, Jarka pozdravuj, že může být pyšný na takovou ségru. Mladšího Kamila znám jenom podle vidění, ale neviděla jsem ho už delší dobu, takže bych ho už asi ani nepoznala. Měj se moc pěkně a ještě jednou děkuju za odpověď.
  • rozhovor

    Ahoj Hanko, psala jsem ti na tvůj profil přímo na VKV, než mi díky tomuto serveru došlo, že tam to bude zřejmě zbytečné. Proč ještě píšu. Nápad. Začínám novinářskou praxi a řekla jsem si, proč vlastně neudělat rozhovor s tebou. Zjevil by se na www.stastnezeny.cz
    JEstli budeš chtít, ozvi se mi na maila. TElefon tady radši nezveřejním. Mimoto, přes můj mail se na lidech.cz můžeš mrknout, kdo jsem. To by mě fakt zajímalo, jestli si vzpomeneš:)tož. jo, ještě takové plus. přestěhovala jsem se ze štítiny nejdříve do prahy, ted mírně jižně, v mníšku pod brdy. zatím a budu se těšit na odpověď. hoj Eva
  • pěkné narozeniny

    jejda! a tedy vše nejlepší k narozeninám:)
    • Re: pěkné narozeniny

      Vše nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: pěkné narozeniny

        Děkuju všem za přání k narozeninám.. *3*
  • gabik444

    Ahojky...

    ahoj Hani... moc obdivuju jak daleko si to dotáhla vzhedem k tomu jak si mladá*4* Víš nedávno sem tě viděla v Loutkové divadle v Opavě... hraji tam totiž v jednom souboru, a chtěla bych jít na JAMU- obor hudebně dramatický.. a chtěla sem se zeptat jestli by si mi nemohla dát nějakou radu jak se tam dostat... *1* předem moc moc děkuji *3* Gabriela... a také bych se chtěla zeptat (pokud to není moc troufalé) jestli by si mi nemohla odpovědět na email- g.valeckova@seznam.cz ještě jednou moc moc děkuji.. hezký den *1*
    • Re: Ahojky...

      Ahoj!!!
      No, nevím, jestli jsem ten pravý člověk, co by Ti měl radit jak se dostat na JAMU, protože já sama jsem se tam nedostala. Takže *9* . A ani mě teď nikdo nenapadá, kdo by Ti mohl poradit. Snad můj kolega ze Slezského divadla Daniel Volný. Vystudoval JAMU, tak třeba on by měl nějakou tu radu. Zeptám se, když se ozveš. Hanka
  • Doufám, že víš,

    o kterého Petra jde (nápověda je skryta v e-mailové adrese). Mimochodem, poslední dobou Tě slýchám v Mozaice na Vltavě (z těch přeřeknutí si nic nedělej, to se časem poddá *1* ); nějaká stálejší spolupráce? Hry, povídky, četba na pokračování? Rýsuje se něco? S pozdravem
    Punk´s not dead
    Petr B.
  • No fuj

    Dneska jsem milá Hničko s tebou jela v metru.Poslouchat tě bylo teda něco,všichni v metru slyšeli ,jak jsi úžasná a chytrá .A ta tvoje ukrajinská kámoška to je taky dílo.No celá Ilonka ,chyběl ti tam akorat Filip. TA TVOJE ČEPIČKA BYLA TAKY JAKO Z HORORU. *16*
    • :-)

      Ukrajinská kámoška je výborná ruská režisérka. Jakou jsem měla čepku, to už nevím, ale všechny, co mám, se mi líbí.
      Jinak bych si je asi nekupovala, že. A ty, co mi pletla maminka, tak ty jsou ze všech nejlepší. Ale je to o vkusu každého člověka. Klárko, jestli jsem Ti nebyla sympatická, v pořádku, to tak prostě je. A obhajovat to, co jsem dělala nebo nedělala v metru, nebudu, to nemám zapotřebí. Ale reaguju i na Tvůj příspěvek, protože nemám důvod se Tvým připomínkám vyhýbat. Pěkný den všem *3* *4*
    • Re: No fuj

      závidíš asi co *7* *16* *5* nech ji na pokoji, je stejnej člověk jako každej jinej!!!
      • Re: Re: No fuj

        CO BYCH JI TAK ZAVIDELA BLBOST ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit