Přejít na výpis diskuzí

Haley Joel Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hrozně pěknej a má krásný kukuč!!!!!!!!!!!!
  • Haleynko

    Haley je velmi pekny. Mojim kamaradkam sa tiez paci ale viac sa im paci Jeremy sumpter ale mne ne. Haley viac.Ma velmi zaujimavu tvar. Oci ma ako mesiciky take male, pekne...hej Alexa! ja chcem byt tiez herecka!
  • jj

    je jednym z mojich naj hercov,videla som sice len Siesty zmysel a Pay it forward ale milujem ako to vie super zahrat!!nadany chalan!faktik :)
  • lovemiki

    Umělá inetligence

    Naprosto mě zaujal film A.I.-Umělá inteligence... Můžu ho vidět padesátkrát a na konci se mi vždycky chce brečet... Možná, že jsem hrozná citlivka, ale to je tak dojemný, že jinak nemůžu... Prostě super film. Haley se na roli Davida moc hodí.. Byl vybranej skvěle! Je to výbornej herec... Zazářil i ve filmu Šestý smysl!!!! *15*
  • ahoj..je to vážně talentovanej herec a chci se zeptat,jestli někdo nemá jeho fotky z nynější doby..je starší než já a při tom mi to nedochází..Pošli to dál je úžasnej film a on se pro tohle narodil..držim mu palce,aby ho obsazovali i ve starších letech a aby nedopadl jak Culkin *15*
    • Re:

      ahojky, jestli stále hledáš fotky z této doby, podívej se na www.zlinfest.cz do sekce fotogalerie, najdeš tam spoustu jeho fotek z festivalu *5*
  • bajunka_p

    :)

    točí teď vůbec ještě nějaký filmy?? *14*
  • narzis

    b-day

    preju mu vsechno nejlepsi a aby si zahral jeste prosim v nejakych filmech,je sikovny tak at se mu vede jen dal ;)
  • shattuckit

    Silvestr

    Dnes mužeme být vzhůru dopůl noci.Dnes je Silvestr.Tak já bych vám chtěla popřát hodně zdravíčka stěstíčka.A at jse vám vyplní vše vaše přání.A mnoho úspěchu v tom novém roce v čísle 2011.Hlavně jsi užijte Silvestra.A vydržte do půlnoci. *3*
  • mas PRAVDU!!!!
  • Haley

    zdravím vás, jak možná víte, Haley se letos účastnil Mezinárodního filmového festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Měla jsem tu čest se s ním setkat osobně a prohodit s ním pár slov a je to inteligentní a sympatický mladý muž, ne žádná rozmazlená hvězdička. Přála bych si, aby i takhle milé a příjemné byly i ty naše rádoby celebrity, prospělo by jim to. Ze setkání jsem si odnesla příjemné zážitky a společnou fotku a jsem moc ráda, že jsem ho mohla potkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit