Přejít na výpis diskuzí

George Michael

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JSEM DVOJNIK

    RIKAJI MI GEORG MICHAEL PROZE TAK VYPADAM UZ OD 17LET GEORG MICHAELA JSEM VIDEL V PRAZE RAD BYCH SE SESEL S NEJAKYM FAN KLUBEM GEORG *4*
    • Re: JSEM DVOJNIK

      Ahojky Georgi2!!Pokud vím, u nás žádný FC G. Michaela není,bohužel,počet opravdových a velikých fanoušků u nás není až tak veliký.Pokud jsi to Ty,co jsi byl v Praze před hotelem věrná a skvělá kopie Georga,tak Tě moc zdravím.Já jsem se s Tebou nechala svým manželem vyfotit.Měla jsem světlou pískovou manžestrovou bundu.K hotelu si občas zajdu i nyní zavzpomínat.Byl jsi docela překvapený,jaký jsem šílený fanoušek.Už víš? Můžu tě ubezpečit,že jsou i o dost větší.Jela jsem na George do Waršawy,když se koncert nekonal v Praze.Zdravím a Georgovi a jeho dvojníkovi zdar!
  • andy

    ty chuju slovensky co tu lezies ked sa ti george nepaci ,ale asi sa ti paci ked lezies na jeho stranky a co si v zivote dokazal ty ,ty fas jeden *13*
  • .........

    tady nikdo nediskutuje-to je nudáááá *8*
  • Dnes - Státní Opera Praha - Koncert -eorge Michael Symphonica - 2 lístky volné (cena 3,5 tis. za kus) - nechcete někdo?
    Tel: 733166567
  • No je tady toho o něm dost málo , mnohokrát jsem se snažila vylepšovat profil filmům a zjistila jsem že ta práce byla k ničemu. Nikdo to nepřiřadil ,nedoplnil tak se nebudu snažit ani tady ale je to škoda . 

  • net worth(čisté jmění):200 milionů dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit