Přejít na výpis diskuzí

George Michael

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .........

    tady nikdo nediskutuje-to je nudáááá *8*
  • kdo umí ten umí

    Moc ráda si hudbu od G.M. poslechnu at už u vínka sama či při pokecu s přáteli, jenž ho také mohou. Mějte se všichni moc fajn. Kazimíra *3*
  • andy

    ty chuju slovensky co tu lezies ked sa ti george nepaci ,ale asi sa ti paci ked lezies na jeho stranky a co si v zivote dokazal ty ,ty fas jeden *13*
  • Fan-club

    No a tak co ten Fan club založit????
    Vždyť už nás pár fandů tady je... *4*
  • JSEM DVOJNIK

    RIKAJI MI GEORG MICHAEL PROZE TAK VYPADAM UZ OD 17LET GEORG MICHAELA JSEM VIDEL V PRAZE RAD BYCH SE SESEL S NEJAKYM FAN KLUBEM GEORG *4*
    • Re: JSEM DVOJNIK

      Ahojky Georgi2!!Pokud vím, u nás žádný FC G. Michaela není,bohužel,počet opravdových a velikých fanoušků u nás není až tak veliký.Pokud jsi to Ty,co jsi byl v Praze před hotelem věrná a skvělá kopie Georga,tak Tě moc zdravím.Já jsem se s Tebou nechala svým manželem vyfotit.Měla jsem světlou pískovou manžestrovou bundu.K hotelu si občas zajdu i nyní zavzpomínat.Byl jsi docela překvapený,jaký jsem šílený fanoušek.Už víš? Můžu tě ubezpečit,že jsou i o dost větší.Jela jsem na George do Waršawy,když se koncert nekonal v Praze.Zdravím a Georgovi a jeho dvojníkovi zdar!
  • Nazdárek

    Ahoj Lidičky.Právě jsem se přidal k Vám a stále přemýšlím jak a kde se dostat na Georgův koncert!!A hlavně jak poznat skvělé lidičky,kterým se líbí Gerge tak jako mě...Najdu??Mějte se.Jarda
  • vhbj tjfdfbv

    Jo tak nejsem do něj blázen,ale je to fakt frajer a song As s Mary j.Blige je prostě bomba...nojo George to umí... *5*
  • GM

    Po zadání stránky napiště do vyhledávače jméno George Michael a jsou tam i videa z koncertů i nová písnička! *1*
  • něco pro přilepšení:)))

    http://www.youtube.com/watch?v=Nk2B Y1MBHMI *3*
  • george

    lepšího zpěváka není!!!je to třída,která
    prostě umí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit