Přejít na výpis diskuzí

Genevieve Hannelius

OSOBNOST 7.9.2010 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no bolo to take tazke?
    • To jsem nepsala já!!!!! ty fake? kdyby jsme němeli na vodu- máme internet?! opět ta logika...
      • Budes moja kamarátka na facebooku som ako Martina Gmiterová
        • Ne
  • Máš pravdu. Prominte že sem vás zhadzovala. Vlastně bydlím ve stáji v malé chudebné rodince. No tet nemáme vodu a jídlo.
    • Jasně :')
  • A ty princeznicka keby si bola ako hovoris naj naj naj tak by si bola mila nerobila by si zo seba halo a nepodcenovala sa nezhadzovala y si inych na tejto stranke.
    • A proč ne?!
  • Ano chodi. To je pre pls strasne ma to zaujima
  • Ano chodi.
  • Ano ty ty bezdak
    • Jááááááá?!?!?!
      Zase mě rozesmíváš
      *2* *1* *15* *2* *1* *15* *12* *12* *12*
  • sa ukludni ty pi*a urcite niesi krajsia ani bohatsia a urcite nie lepsia ako ty co su tu. podla mna si chuda jak bezdomovec a nauc sa pisat az tak sa ozyvaj. ty nula
    • A jsem krásnější, bohatší a celkově lepší než vy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
      P.S. BEZDOMOVEC?! JÁ?! DOBREJ VTIP, SE TI POVEDLO hahahahahahhahahahahahah *2*
    • ?!?! mozek promluvil...... *12* *12*
  • Fůůůůj je hnusná a *12* *12* *12* *12* *12* *12* Za to JÁÁÁÁÁ jsem ta nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší, nejsem namyšlená a jen říkám své názory. Nemám rada violettu ale když už tak ludmilu. Chci být jako ona. Teda už jsem- jsem hezčí, chytřejší a všechno víc!!!!!!!! vy jste VŠICHNI pro mě 0 (chápu, že skoro nikdo nepochopí- NULY!!??!! A Genevieve je vše bléééééé... Jsem i bohatší než vy!! haha
    Papá hvězda (zase určitě nechápete= JÁ) odchází
    • A jestli mi to nevěříte, klidně vám nulám řeklu, co všechno vlastním, jak vypadám, kde jsem všude byla a řeknu vám nickám když se mě na něco zeptáte odpověď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Tak čau, chudáčci a chudý lidé *12* *12* *12*
  • chodi s braley ,,, jo nebo ne ja fakt nevim protoze on chodi ze sabrinou a maji spolu spoutu fotek a s g hannelius nemaji zanou ..... muzete mi prosim vas rychle odpoveet *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *2* *1* *1* *1* *1* *12* *12*
    • Né, nechodí už se rozešly, pred nekolika lety
  • Mela by pribrat tak 10 kg sluselo by ji to je hrozne hubena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit