Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gábina je krásná, inteligentní a charakterní, což potvrzují i jakékoli rozhovory s ní a mám za to, že s panem Koktou jsou rozumný pár..
    • Ale Gabino. Nepiste si tady svoje komentare *1* *1* *1*
  • Pro Angelinu

    Už to sice neni aktuální, páč dlouho nešlo vložit novej příspevěk, ale Ty, ortodoxní zastánkyně Partyšový, měla by ses probudit. Nemam nic proti mezigenerační lásce, ale v tomhle případě se o ní fakt mluvit nedá! Se podívej na toho jejího manžela a zjistiš že takováhle holka by si ho dobrovolně z lásky nevzala, páč on vypadá jak gorila, ale hold má tučný konto..... *9*
  • Paní Partyšová

    Nechci tady přidávat fráze a jen chválit ale- příroda Vás Paní Partyšová obdařila krásným člověkem. Opravdu , hezky se na Vás kouká a to nejenom třeba na krásný a trochu záhadný úsměv,ale i na celého člověka. Neznám Vás povahově , ale myslím, po shlédnutí několika pořadů- Kraus, že taky dobré. Prostě- mnoho úspěchů. Petr
  • Proč někoho komentovat?! Každý máme svůj život a měli bychom se starat o sebe a nepomlouvat někoho, kdo nepomlouvá nás!!!!
  • gabriela partyšová

    mě se tato paní moc nelíbí, přijde mi moc umělá,ale na druhou stranu si pěkně zařídila život,holt kdo umí ten umí...a přitom nemusí být kdo ví jak krásná a přitažlivá.....
  • gábina

    nádherná charismatická sexi žena miluju jí *14*
  • přání

    Milá Gábino
    Přání k narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit