Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kokto stálo ti to za to ženit se s Partyšovou? Podle novin už má jinýho. To se dalo čekat.
  • Nemyslím, že milenci bezdomovci by byli v kurzu, já nemám nic proti tomu, když se holka zamiluje do boháče a naopak, ale v případě paní Gábiny se mi taky moc nezdá, že by to myslela upřímně. Vždycky na mě působila jako obyčejná zlatokopka podle vyjadřování a chování. To je čistě můj dojem, pokud si to jiní nemyslí, tak OK, já si to prostě myslím.
  • Ještě mě napadlo - pamatujete si Mahulenu,když začínala? Ležela na čemsi a moderovala. Ani těžký frajer s příšernými vlasy nepůsobil při prvním vystoupení nějak profesionálně. Nikdo není úplně špatný, někdo začíná, někdo má horší den a Češi jsou z 90% konzervativní staromilové, co všechno nové a jiné odsoudí ještě dřív, než se to objeví. Neprojevuje se to jen na požadavcích diváků, ale i při platbách kartou, ve školství, ve zdravotní i občanské vybavenosti. A móda na ulici - to je snad recese!
  • Číst některé příspěvky je otřesné. Když je ženská mladá a krásná, chce přece dobře vypadat. 30 tisíc za kočárek není zase tolik - záleží to na příjmech rodičů. Dětem chce člověk koupit a dopřát to nejlepší. A proč by se holka nemohla zamilovat do úspěšného pracháče? Že by teď byli trendy milenci bezdomovci?
  • moc ti to tam nešlo ale mahulena byla lepší jestli neustoupíš tak se stane něco zlého že te někdo bude podkopávat nohy *9* mahulena at se tam vrátí díky a předej jí tu tvou nové studio
  • Mahulenu jsem neměl nikdy rád, ale to je jen můj problém, jinak dělala top stár dobře a dalo se na to dívat. ted mám jistotu, že Top stár už nikdy neuvidím
  • jojo máte právdů ta partyšová jesejně kur..
  • milá gábino vaše stálé narážky na módu jsou nechutné
    sešš ale kur..
  • Ať mi nikdo netvrdí, že si tahle panička vzala Koktu z čistý lásky, tomu nevěřím. Mě na ní strašně popuzuje, jak se tím svým luxusem pořád chlubí, chodí nastrojená v hadrech za desetitisíce, snad to dělá naschvál,aby ji lidi záviděli nebo nevím.....Vždyť ona si na to ani nevydělala, tak ať strčí hlavu do kýblu. Když se jí narodil syn, tak se vytahovala, že má kočárek skoro za 30 tisíc, no tak co to je???? Kde je nějaká skromnost? Jiný lidi na tuhle částku dřou třeba 3 měsíce. Proč si to prostě nenechá sama pro sebe? Trochu pokory a skromnosti by této dámě vůbec neuškodilo. Když o ní napíšou nějaký článek, tak se to točí vždycky okolo jejích drahých hadrů. Já ji teda za žádnou celebritu nepovažuju, nic nedokázala a na své pozici je jen díky svýmu manželovi,který ji všechno zaplatí. Já milionářům jejich peníze upřímně přeju, nejsem žádný závistivec, ale tohle je už příliš. Fakt mi z ní je nanic, když ji vidím, nepřeju jí chudobu, ale měla by se nad sebou aspoň zamyslet.
  • svatá pravda!!!
  • Podle mě je strašně na prachy, to je z ní cítit na sto honů, i podle toho, jak se vyjadřuje. Ale je to její věc.
  • Milá Gábino,nejste jediná, kdo má vkus,urážíte lidi svými hodnoceními. Kde jste vzala tu drzost plést se do módy? Jeďte s Pepou radši na Floridu,ať je od Vás pokoj-jste strašně protivná a přemoudřelá..............
  • Re: gábá

    *1* kdo je trošku přepracovaný?
  • Re: zpěvačka??????????

    sohlasím :)
  • Re:

    hmmm, to jo, to byl šok *9* ale prachy dělaj člověka a pár výletů opravil náhled ...
  • Re:

    zase tak často neeeee ... nestraš, kup si raději jeji kazetu a můžeš se ukájet doma, a ostatní budou spokojeni, že ji nevidí *15*
  • Re: Proč

    jen ať moderuje, aspoň je se čemu zasmát *15*
  • Re:

    a taky skvěle kozí nohy ... a chytrost sama ... radost pohledět ...
  • Re: Re: to je vtip?

    sohlasím!je jednoduché žít za peníze druhých, to umí každej :)
  • skih

    od skih

    Vše nej,Gábi
    Hodně dárků,štěstí,zdraví...
    Jsi v pohodě *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit