Přejít na výpis diskuzí

Floor Jansen

OSOBNOST 14.8.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho velmi "inteligentních" komentů, je totiž dost jedno jak zpívá na Lp, tahle hudba je o živých vystoupeních bez playbacku a tam byla Annete naprosto tragická. Jasně že Floor není Tarja, ale oproti Annete je to eso.
    • Když už tu pomlouváš Anetkurex tak se jí nauč alespoň správně napsat ty trdlo-není to Annete ale Anette (negramotnost českého národa)
      Ty si taky vééééélmi inteligentní...
  • Přiznám se, že mě tolik negativních reakcí na Floor překvapuje. Podle mě je to naprosto skvělá zpěvačka, její angličtina je, netvrdím dokonalá, ale výslovností o dost dál než Tarjina.
    Navíc se Floor, Tarja a Anette nedají srovnat. Každá má jiný hlas, každé sedí lépe něco jiného. To je jako stěžovat si, že jablko nechutná jako hruška, i když jsou to obojí malvice (myslím tím, že není možné, aby byly stejné, i když jsou nebo byly členky té samé skupiny).
    A taky nevím, co máte proti tomu, že je Floor vysoká. V Nizozemí je to normální a ona si to nevybrala. Vždyť to kvalitu jejího zpěvu nebo vystupování nezmění... *3*
    • jaká malvice!? co to tu meleš???skvělá zpěvačka jo? Tarjina finsko-anglická výslovnost se mi líbí!(navíc zpívá i Rusalku v Češtině to je opravdu hustý. Mě překvapuje že se tý trapky zastáváš!!!!
      • Nikdy jsem neřekla, že Tarja je špatná. Rusalku zazpívala moc pěkně, ale to se nevylučuje s tím, že Floor taky umí zpívat.
  • S Tarjou jsem Nightwish totálně zbožňoval...
    S Anette se taky dali poslouchat...
    Ale s podlahou Jansen se mi Nightwish totálně zprotivili!!!
    Opravdu zpívá hrozně a nejvíc mě štve jak něco zakdáká a potom to dá odzpívat fanouškům...nebo jak do toho furt mele ty její trapný anglický blbě vyslovený žvásty *10*
  • ?
  • Jednoznačně nejhorší zpěvačka Nightwish...horší než Anet Olzon...
    • Bohužel tě zklamu, ale nic horšího než to kvičení Anetina Ozónu zřejmě být nemůže...
    • stolicka: počkat ty chceš říct že Anette je hrozná!jo plus di dávám za to že si napsala že jednoznačně je floor nejhorší za to ti fakt dík ale Anetteje úžasná a žádná ubohá floor na ní nemá možná na ní mám tapee ale floor jinak ne!
      • tak jsem to nemyslela Anette určitě není špatná ale Floor....
  • Ježiše! zkazí After Forover Revamp a ted' dokonce i Nightwish!
    Tak kdo tohle vymyslel tak to byl pěknej blboun!
    Floor je poděs! ukvíkaná dementní ovce co neumí zpívat!
    Floor? kdo to je?
    Odpověd': co to je schnilá holka co místo řvaní řve jako jedno měsíční mimino
  • trysna
    floor je zevšech zpěvaček nejhorší a je tlustá!
  • neda se to porovnat protože je každa jina!!!tarja je operni pěvkyně a zpiva uplně jinak!floor je zase jinak dobra a ma sve....
    • A mimo jiné je to pořádnej kus ženské. *14*
  • Naprosto dokonalá sestava s Floor...perfektní až uplně dokonalej vocal... muzika.Myslím že tohle je to pravý vořechový :-). A je hned vidět a slyšet jak moc jí to baví a sedne.
    • Jansenový sedne možná zadek na záchodový prkýnko!
  • Arska-Inka
    Já jsem s Floor Spokojená :) sice jsem nebyla na Live ale tatka mi slíbil ze me veme az tu budou :) Moc se na Floor tesim. Preju ji hodne zdaru s Tuomíkem a ostatními z Nightwish ;)
    • Arska-Inka: jo tak ty si byla na jejich tupým oncertu se divím že si am neumřela tou ošklivostí floor jansen *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit