Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podpořil Karlovy děti

    Celou zalezitost s Karlem Svobodou, ke kteremu jsem mela hluboky vztah, sleduji daleko od domova. V tuto chvili bych chtela podotknout jedine a sice že v chovani pana Rence na pohrbu nevidim zadny problem, pokud byl pozadan Karlovymi detmi, aby se choval jak se choval. Udělala bych totez. V žádném případě si nemyslím, že kdokoliv cokoliv znesvetil tim, ze se nechoval jako vetsina pritomnych. Naopak ja si cenim toho, ze nekdo podpořil Karlovy děti z prvniho manzelstvi, ktere osobne znam a mam rada. S nimi citim nejvice. Dekuji za pozornost. Magdalena Westman
    • Re: podpořil Karlovy děti

      Paní Westman, díky za Váš upřímný názor.Bohužel, pokud v této diskusi pokrytecky nepodporujete vdovu, není Váš názor přijatelný.Protože p.Svobodové zemřelo dítě,může dělat do konce života cokoli špatného, vše jí je odpuštěno.
    • Re: podpořil Karlovy děti

      *15* dokážete si představit Renče jak kličkuje jak zajíc *15* zajímavá představa *15* ..... Ale je to tak, stačí si přečíst dnešní vydání novin, neví jak by se z toho vymotal a vinu plně hodil na p. Svobodovou....naštěstí se mu to zatím nepodařilo a doufám, že ani nepodaří... A pokud mu někdo ty jeho žvásty sbalí i s naviákem pak je stejný b...c jak on...
    • Re: podpořil Karlovy děti

      No oni spíš jeho děti podpořili pana Renče, který jim něco nakukal, vážená paní. Mohu vás ubezpečit, že tady ta "morální celebrita" cosi nechutného rozpoutala. V současné době už kličkuje jako zajíc.
    • Re: podpořil Karlovy děti

      Vážená paní, Váš názor je sice jen Váš názor, ale kdo si přišel ohřát svoji polívčičku k dětem p.Svobody byl především Renč. Okamžitě vystartoval aby rozpoutal nenávist vůči p.Svobodové a tím se vetřel do jejich přízně. Co dětem napovídal nikdo znás neví, ale určitě to nebylo nic hezkého, když pan Petr se k Venduli otočil najednou zády!! To že respektoval jejich rozhodnutí o sednul si do první řady je jenom otázka jeho IQ. Příště až mu p.Svoboda ml.řekne "skoč do záchodu a spláchni se" nejsem tak přesvědčena že to udělá!! Celé divadlo se odehrálo a odehrává pouze v režii Renče!!
  • vzkaz

    Vážený pane Renči, na pohřeb Karla Svobody jste šel uctít jeho památku, ne si vyřizovat Vaše osobní rozpory s jeho ženou. Opovrhuji Vámi .... Pana Karla jsem si vážila jako člověka s velkým Č. Vy mu nesaháte ani po kotníky a při uctění jeho památky si sedíte na lavici jako ..... nevím jaké slušné slovo by vyjádřilo mé pocity znechucení.
  • Filip Renč

    Neříkejte o Renčovi že je "pan", je to nechutný ubožák co se už několik let snaží MARNĚ zviditelnit. Chlívák nechutnej!!!!!
  • Filipe

    Díky za Váš zájem točit film o Lídě Baarové.Jsem si jist že by to byl Váš filmařský triumf.Přeji Vám mnoho sil houževnatosti a štěstí při hledání sponzoru a hlavně to nevzdávejte!!!Věřím že to dokážete!!!
    • Re: Filipe

      Ona byla evropská hvězda a ten její propad až na dno a rodiná tragédie k tomu četla jsem knihu Prokletí Lídy Baarové velmi silné téma pro film.Taky držím pěsti!*4*
  • Odvazny

    Proč ryjete do Renče, když seděl vedle jeho vlastního syna a ten ma stejný nazor.!!!! asi chtěl at tam sedí.
    • Re: Odvazny

      Souhlasím s tebou.
    • Re: Odvazny

      Nešlo o vyjadřování názorů, ale o pohřeb. Komedie, tyjátry a vystoupení, ať si nechají na jindy a jinam...
    • Re: Odvazny

      Renč se svýma morálními kvalitama má nejmíň co někomu vyčítat. Spíš měl synovi pana Svobody vysvětlit, kde byl se svou pomocí, když se Svoboda hroutil z přepracování v muzikálu Golem. Dělal ho s ním, tak to musel vidět. Teď si bude hrát na jeho přítele a vyčítat, že mu měly všichni pomoct a co dělal on? Nic, jen se teď zviditelňuje na úkor mrtvého - to je fakt charakter z něhož se otáčí žaludek.
      • Re: Re: Odvazny

        Souhlasím. Jeli člověk v depresi, je pro něj přepracování až vyčerpání velmi nebezpečné.
        Vy jste zřejmě pane Renči hnal Karla Svobodu nadoraz.
    • Re: Odvazny

      Protože než si tam s dětičkama hačnul, tak mladí Svobodové s Vendulou mluvili a Renč jí posílal velmi povzbudivé sms.
  • Pane Renci

    Pane Renci, povazovala jsem Vas za slusneho cloveka. To , co jste predvedl jen dokazuje , jaky jste ve skutecnosti slaboch. Kde jste byl vy, pane Renci, kamarade pana Svobody, kdyz mel zbran v ruce??? Neodsuzujte a nesudte proto pani Svobodovou. Nebyl jste s nimi ve stejnem dome, nesnidal jste s nimi kazde rano a neulehal jste s nimi do stejneho loze!!!
    Proto nesudte. Nemate na to pravo.
  • Vydržte

    Stojíte si za svým a stojíte i při dětech pana Svobody a víte to, co my ostatní nevíme. Nepovstáním u rakve ještě neříkám, že si člověka nevážím a že ho nemám rád. Ba naopak vzdal jste hold panu Svobodovi Vasí velkou odvahou a je vidět, že za ním stojíte. Vím o čem mluvím.
    • Re: Vydržte

      Líbí se mě jak všichni vědí o čem mluví a přesto nikdo nemůže vědět víc než oni dva Karel a Vendulka. Také vím o čem mluvím, také jsem měla manželství které jednu dobu nestálo za nic a bylo o nás dvou a né o jednom. Pokud někdo něco ví tak buď to má říci naplno nebo mlčet. To je neuctivé pro ty kdo zůstávájí a nemohou se bránit. *7*
  • Přátelé

    Teď jsem hovořil s několika lidmi z okolí pana Svobody a Petra Muka. A řekli mě tohle: jednání Filipa Renče je absolutně nepochopitelné a odsuzujeme to. A co se týká Petra Muka, kterého Renč urazil v rozhovoru pro Idnes,kde řekl, že svým psychickým stavem ohrožuje představení Golema, tak mě bylo řečeno tohle: "produkce muzikálu jednoznačně stojí za Petrem Mukem a tvrzení Renče je absurdní. Stačí si zajít na představení a sledovat reakce publika, které na všech představeních oceňuje výkon Petra Muka na otevřené scéně tedy v průběhu představení," ! Tak co na to Renč řekne ??? Zase bude lhát ??? *10*
    • Re: Přátelé

      na Golemovi jsme byli, pan Muk byl úžasný, pokud Renčovi - chudáčkovi vadí sláva kolegy, nejlepší by bylo, aby to celé odehrál sám, ale to by na to zas nikdo nepřišel, takže bude muset spolknout, že jsou podstatně lepší umělci než on. On je umělec jen v nevychovanosti!! *10* *16*
  • VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

    VÝZVA VŠEM SLUŠNÝM LIDEM!!!!
    ŽÁDÁM VŠECHNY OBČANY, BOJKOTUJTE VŠECHNY AKTIVITY PANA RENČE, NECHŤ POZNÁ CO JE OSOBNÍ TRAGEDIE !!!! *9*
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      TRAPNÉ A NÍZKÉ!S TOUTO LOGIKOU V ŽIVOTĚ DALEKO NEDOJDEŠ.
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      jj, přidávám se.
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      Přidávám se
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      *16* *16* *16* Nekupujte si zítra Blesk s Renčovým filmem *16* *16* *16*
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      jj, asi se taky přidám ...
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      Ano, taky to udělám. *3*
    • Re: VÝZVA LIDEM DOBRÉ VŮLE

      MYSLIM ZE TO NENI TAK MARNY *3* *3* *3* *3* *3*
  • pikant

    pikant on-line magazín:
    Během poslední písně, Ještě že tě lásko mám, jste vy ani Svobodovy děti nevstali. Byla to spontánní reakce?
    „Řídil jsem se podle Petra. Ten na nás pokynul, ať nevstáváme a tak jsem zůstal sedět. Navíc na pohřbu se povstane až ve chvíli, kdy zajíždí rakev. Tahle písnička a její špatný herecký výkon byl jen součást té komedie."

    Poslední věta, nemám k tomu co dodat, prostě HAJZL!!!
    • Re: pikant

      Misho kde se na to mohu podívat?
      • Re: Re: pikant

        to Verča: http://pikant.atlas.cz/clanek.aspx? clanek=104704

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit