Přejít na výpis diskuzí

Falco

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Falco není mrtev

    Měl jsem štěstí vidět Falca je Živ a zdráv na jednom ostrově,ale nemohu říct kde chce mít klid od lidí.
    • Samozřejmě,že není mrtev.Ziv a zdráv sedí zrovna vedle mne a hlasitě nadává na počasí.Povídal,že se vrátí znovu na scénu.Kdy to bude,zda-li letos,či napřesrok neupřesnil.Je stále ještě v šoku ze smrti zpěvačky Amy Vínovýdům,kterou platonicky miloval a obdivoval.Všechny Vás pozdravuje a těší se na bombastický comeback.
    • tak to vubec
    • Bylo by fajn, kdyby byl na živu, mám ráda jeho písničky i ten arogatní výraz, ale nevěřím tomu. V r. 2008, byl v Rakousku koncert k výročí jeho smrti, tam byl taky viděn, dokonce jsem vyděla i fotku. Podoba neskutečná, opravdu to byl Falco ale o 10 let starší. Ale že by si přišel na koncert. A všimnul si ho jeden člověk????? Slyšela jsem že žije v Karibiku.
    • Re: Falco není mrtev

      radči nekecej........
    • Re: Falco není mrtev

      Ty sis šňupl víc koksu během příspěvku víc,jak Falco za celej život:-)).Možná,že to byl Yetti,ale ty sis ho s ním spletl.
  • rajce1957

    Dávejte pozor :)

    Ahojte všichni,hledám lidé,kteří byli na filmu o Falcovi v kině,nebo kteří by byli schopni o tomto filmu udělat se mnou rozhovor. Předem děkuji
    • Film o Falcovi? Jeden velký omyl!!! A jestli se film někomu líbil, tak pro neznalost jeho skutečného života a osobnosti Johanna Hölzela. V Rakousku byl film označen blízkými přáteli Hanse za absolutní propadák.
    • Re: Dávejte pozor :)

      Film byl parádní, moc mě zaujal a úplně mě pohltil do děje.
  • katerine

    Falco

    Pro mě je naprosto úžasný a originální.Nejenom že měl nádherný hlas a nádherně zpíval ale on byl také velmi charizmatický a fešácký.Je to typ prostě úžasného chlapa ( a nejlepší byla ta jiskra v oku ). *14* *14* *14* *14* *3*
    • To je možné, ale platí: "Světská sláva, polní tráva".... Hledejme to, co mol neničí a rez nežere, shromažďujme si poklady ne na zemi, ale v nebi, u Otce nebeského...
    • Re: Falco

      je tak exy a super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucycz

    Falco in the R'n'R Hall of Fame

    Falco Fani!!
    Chtěli by jste mít Falca v R'n'R Síni Slávy? Není nic lehčího než mu dát hlas na této stránce: http://www.futurerocklegends.com/artist.php?artist_id=Falco
    Připojte se i Vy k mezinárodnímu hlasování a dostaňme Falca do nominace.
    Zde máte promo videa, které můžete uvést na svých stránkách. http://www.youtube.com/watch?v=2my1stJfqXo Každý hlas se počítá, děkujeme. *3*
    • Re: Falco in the R'n'R Hall of Fame

      http://www.futurerocklegends.com/ar tist.php?artist_id=Falco

      klídek , to se sem jen pokouším přidat odkaz tak, aby fungoval na kliknutí, nevím, jestli to jde *3*
  • chickuita

    Borec =P

    Mám Falca strašně ráda i když už nežije. Podle mně byl naprosto skvělý a jeho písničky jsou dokonalé!!! *14* *14* *14*
    • Re: Borec =P

      teď vyšlo DVD s jeho klipy za 60 kč *3*
      • Re: Re: Borec =P

        pls napis kde se da koupit
  • falco

    no jo byl to dobry spevak ktery mel nadeji spival moc hezky a na takove zpevaky se nezapomina chci aby se vratil *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • tanusha84

    Soundtrack

    Mam takisto aj soundtrack z toho filmu, niektore pesnicky sa mi vobec nepacia. Napr. taka Out of the dark sa mi v prevedeni M.Rubeyho vobec nepaci, ale Der Kommissar je uzasna.
  • safulik2

    Krasne pisne

    Byla jsem na tom filmu a byl opravdu skveli. Kdyz jsem slysela jeho piisnicky tak jsem se do nich zamilovala a od ted uz je posloucham .. *14* *14* Je proste skveli
    • Re: Krasne pisne

      kdy se promita v cr????
  • falco showman

    Mě se na něm vždycky líbilo takový noblesní hochštaplerství,asi to ani nemusel moc hrát, a jak si občas během písničky ulízl vlasy dozadu.Borec!!!
    A skvěle frázoval.
  • ....

    A Paní Dagmar byla jsem na tý web stránce nevím jestli to byl zrovna váš blog tak je celkem zdařilý ale nelíbí se mi,že když si chci stáhnout mp3 tak že se musím zaregistrovat to se mi moc nelíbí akororát to zdržuje tak jestli by jste s tím nemohla něco udělat a jestli to není vaše stránka tak se předem omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit