Přejít na výpis diskuzí

Facundo Arana

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zestárl k nepoznání - na profilové fotce jsem ho zkoro nepoznala..taky jsem ho sledovala v tv,když byl asi o 15 let mladší,takže vypadal dost jinak ! *1*
    • až jsem se lekla jestli to není fotka někoho jiného,jinak stárneme všichni *3* ,přeju všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Libia me la telenovela tengo todos filmados por las heridas del amor Divoky angel vis Libia mí hay una cosa que es increíble y atoptoval de esos chicos que me fascina más ya que eres increíble y consejo jednycka está mirando demasiado Olvidé yaga que también he filmado con la que más me Liby mientras luchas por tu amor y para los avi derecho gdykolifsi nos deja Porat como si Liby
  • liby se mi tvoje telenoveli mam je vsechny natoceny rany z lasky a taky dyvoky andel vis lyby semi to ze jsi uzasny a vis proc ze jsisi adoptoval ti deti to mi nejvice na tebe fascinuje jsi opravdu jednycka
  • Vše nejlepší k narozeninám....
  • 16lenka11
    V Divokým andělovi má takovou sladkou roli.Vypadá tam jako neviňátko.Je krásný. *14*
  • Ahoj, chci se zeptat, jestli jste mu někdo zkoušeli psát dopis nebo ho nějak jinak kontaktovat mailem, facebook atd.? Díky za odpověď. Můj mail xxx.yyyy@email.cz.
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšíííí
  • ...

    všechno nejlepší... :-) :-) *14* *14*
  • Vidas Robadas

    s českými titulky
    http://vidasrobadascesky.b logspot.com/
  • jardaparci

    arana...

    ...je kombinací Feliciana Lopeze a Tomáše Berdycha ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit