Přejít na výpis diskuzí

Eva Decastelo

OSOBNOST 31.12.2006 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Litomerice Rulezz

    Ahoj Evo .o)
    chodila si do skoly v LTM? jestli jo tak kam ja jsem na SPgS :o) treba pisni na maila jestli si to tu vubec nekdy ctes .)
  • Eva

    Chce někdo vidět hezčí stránky tak ať se mrkne nahttp://s5.bitefight.cz/c.php?uid= 31590
  • POZOR

    SAKRA TO JE TO TAK TĚŽKÝ POCHOPIT????????????????? Ale jak chcete nechte se od něj zaučovat když vás to tak baví a jeho samozřejmě taky.....................
    • Re: POZOR

      sukas jenom virtualne *5* *4*
      • Re: Re: POZOR

        HA.....HA......HA......HA..HHHH..H. H.....H.HA....H.A....HA.....HA..... HA......HA.....HA.....HA........AA. A.AH.H.HAH..H.HA.......HA...H.A...H A...HA....HA...HA..H.A..H.A...HA.. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: POZOR

          sukej dal gajiku *5* *4*
          • Re: Re: Re: Re: POZOR

            HA....HA.......HA........HA.....H.A ......HA......HA......HA....HA *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: POZOR

              *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • samice

    super samice *14*
    • Re: samice

      jo to mas pravdu
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • nove foto

    vcera jsem fotil evu na veletrhu svatebich a spolecenskych satu , tak sem dam nejaky fotky, eva stridala saty jak na bezicim pasu a slusely ji *5*
  • Podpis karta

    Hezké odpoledne, pokud chcete mou podpis kartu, koukněte na eva.aichmajerova.com a napište si o ní:-) *14*
    • Re: Podpis karta

      kdyby nekdo nevedel kde v sobotu evu najde tak na finale imiss v hany bany *5* *4*
    • Re: Podpis karta

      si nafotim v sobotu vlastni , boj se :), bych mohl rovnou si nechat neco vytisknout a podepsat
  • dotaz

    Proč již nejsi vidět v nekonečný šanci.
  • JO JO

    Fakt dobrá baba jo .... *16*

    Můžete mi tady prosím kliknout na 200% to není vir stavím si městečko a potřebuju vaše kliky protoze mi to pridá 1 obyvatele!! Tak dik moc..... http://ostrava-torr.myminicity.com
    *3* *3*
    • Re: JO JO

      ahoj evičko moc semi libis chcite hnet sem tvuj tip vermi mylujute asi tak 5 let si muj idol
  • ...

    co dodat...roštěnka... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit