Přejít na výpis diskuzí

Eva Decastelo

OSOBNOST 31.12.2006 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vdala se

    No je fajn že se včera 22.8.2009 eva vdala za Reného Decastela...dokonce přijala jeho jméno a tak už češi nemají Evu Aichmajerovou ale Evu Decastelo...Její svatba se konala v kostele Pany Marie v Želivě.Po obřadu se konala malá oslava v salonu Na Kocandě...
  • energer

    Evička

    Jeto prostě kus *14*
  • Re: Re: Já

    mě odchytávaj pravidelně.. ale nemám na to výšku :(
  • Evča

    Evičko se super kost,ať si říká kdo chce co chce.Fandím ti
  • *

    Evička je naše slavná sexuální hvězdička
  • bohudik

    Evička

    Eva je moc pěkná její fotky to je vždy radost koukat a co dělala dřív?každej se nějak živí *5* Sem tvůj velkej fanda *14* *14* *14*
  • Re: Já

    jinak dospivajici divka je dost sirokej pojem :) a do casaku a reklam foti MODELKY z agentur a agentury chtej min 173/5 vejsku
  • Re: Já

    www.castingoveagentury.cz hledej smudlo, ale do porucuju nejdriv precist ty clanky tam, a nebo fotopatracka.cz, kdybys byla opravdu vyjmecnyho vzezreni tak uz te davno nekdo odchytil na ulici nebo na netu mas-li tam fotky,
  • Ahojky nevíte nákou dobrou agenturu kde by vzali fotit dospívající dívku?
  • autogram

    Mám jeí autogram i spoustu dalších super celebrit- a to českých i zahraničních.Chcete taky?Tak to mi musíte na spat na e-mail potrhanyENDY@seznam.cz
  • Evička

    Si krásna ženská,plno šarmu prajem hodne šťastia živote.Gabriel *3* *14* *4*
  • Eva Aichmajerova

    chtel bych te videt na zivo ale nemuzu bydlim na islandu a spatky se budem stehovat az za 10 let *9*
  • HMMMMMM

    Nu,nic naplat.Navzdory všemu dění se nic nemění..Tgod is keepin d queen.ich weiss. iam only d boi.prague is nice place to live. but without u_____. u know me well. LI. time has come. my birthday... 9.2.1985 -----pardubice narkotek soundsystem přijed si zatancovat,jestli chceš.endlich im underground.konečně se svejma.....uncrowned king of underground. *14* *14* *14* *4* *5* *16* *3* *3*
  • Re: JO JO

    ahoj evičko moc semi libis chcite hnet sem tvuj tip vermi mylujute asi tak 5 let si muj idol
  • eva aichmanova

    ma krasnou postavu *3*
  • prosíííím

    prosíím kliknete bežte na tuto stránku nebojte není tam vir a co vám to udelá? nic:) je to otázka 5vterin moc dekuju...

    http://s8.gladiatus.cz /game/c.php?uid=27567
  • podvod

    Pořadí top 10 je podvod
    Každý den se odečítají počet navštěv a za nějkých 60 dnů a po vynulovaní se zase přičítají a to nezávisle na počtu lidí kteří otevřou tuto stránku.Jede to již po páté dokola. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Každý den se odečítají hlasy

    Program je opravdu OK
    Každý den se odečítají hlasy a po vynulovaní se zase přičítají nezávisle na počtu návštěv *3* *3* *3* *3* *3* *3* *13* *13* *13* *13* *15* *15* *16* *8* *8*
  • prosíííííííím hlásnite

    ahoj mohly by jste pro me prosim hlasovet jsem martíííq na tomhle odbkaze: http://a-jojo.blog.cz/0712/sonb-iii -kandidati *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je krásná!!!!

    Je fakt krásná!!! eva.aichmajerova.com a dostal jsem od ní fotku s podpisem!! *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit