Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Why is it weird? The fact that you do not (you're probably the only person in the world) does not mean that you have to tell about who likes and is sympathetic, that is weird !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Emma is a great actress. I liked the Harry Potter films.
    I read all the Harry Potter books and Emma looks exactly like Hermione, I imagined. *3* *4* *1*
  • http://tinyurl.com/ndcpnbf Tenhle soubor se týká Dakoty Fanning, životopis, zajímavosti, rekordy. Proč to dávám sem na forum Emmy Watson ? Protože je to jediná filmová osobnost na světě do 28 let věku, která má některé statistiky lepší než Dakota (částečně i Kristen Stewart) a v těch hitparádách STARmeter (nejpopulárnější filmové osobnosti světa) se mi Emma Watson párkrát vyskytla i jsem jí tam věnoval pár slov. Možná to bude zajímat i fandy jiných herců a najdete inspirace, není to jen o Dakotě. A najdete tam jeden fígl, vlastně dva, jak zjistit přesné pořadí svých oblíbenců v hitparádě STARmeter na IMDb.com i když nemáte placenou verzi.
  • Emma je velice chytrá moc se mi líbí ve filmu noe, harry potter a sesterstvo putovních kalhot.
  • Emma Vatsn je moje oblíbená zpěvačka je úžasná:-)
  • Emma je fakt pěkná ale proč začala fotit nahí fotky
  • ona je boží *4*
  • Emma Watson je kus ženský a je dobra herečka a je dobrý vzor
  • Emma je super herečka a krásná žena ty krátké vlasy měla moc šik *4* *4* *4*
  • Jako herečka je fakt dobrá. Moc se mi líbí Harry Poter. *3*
  • To spíš výborně hraje v Harry Poterovi. *2*
  • Je jedním slovem úžasná. Je to pravý vzor pro dospívající. Jako herečka mě neuvěřitelně baví a je moc hezká. Nejvíc se mi, ale líbí její povaha ve skutečnosti. Když pro někoho dělá rozhovor, je vidět že je velmi inteligentní.
    *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3*
  • Je pěkná a výborně hraje. *4*
  • Liv
  • Ahoj vliv ji je 24 ona je 1990a ted je 2014
    10 +14=24
  • strašně se mi emma wetson líbí *16* *11*
  • Je jí 24.
    Jinak jí moc nemusím. Je divná , ale moje kámoška jí úplně zbozňuje.
    Nechápu!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • je to užasná herečka ale nevím proč píší že má 24 když má 20 let? *4* *4*
  • *1* Happy Birthday *1*
  • Emma Watson je dokonalá, moje nejoblíbenější herečka, je strašné krásná, milá... Prostě<3
    Happy Birthday
    I když to nemůžeš přečíst, jsi mi vzorem :)*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit