Přejít na výpis diskuzí

Eminem

OSOBNOST 31.12.2006 
976 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkornyy

    Em is best

    Em je ůpa nejbestovnější prostě nej a jeho nová deska mmmm božská fáákt doporucuju v zadnym pripade neni trapnej chápu ze nekomu jeho muzica nic neríká ale aby si nekdo myslel ze je trapnej je picovina trapný sou treba hsm nebo jonasi ale Em v zadnym pripade to je ploste k!ng!!
  • cau

    mate nekdo re-up to nove cd
    • Re: cau

      Re-Up mam doma original je na nom 22 piesni
  • :-(((

    Eminem je super a vy co tu na neho nadavate ste iba obycajne nuly, co v zivote nic nedokazali! Vy viete iba cumiet na telku, to ste dokazali, co??? A kritizovat, co?? EMINEM JE SUPER aj ked to niekedy prehana ale to je jeho styl tak sa strcte vy co na neho nadavate!
  • cheip_shady

    dobrej

    tvlll ja uz se tak tesim az vyda to album slysel sem zatim jenom dve pisnicky a stojej za to hele myslíte že bude mít koncert v praze bylo by to super *3* mno uvidíme......čest
  • staniczek120

    SLIM SHADY

    Eminem je prostě cool týpek kterého fuckt zboznuju uz jako malej jsem ho poslouchal nejlepší rapper na swětě sice celej swět říká nej.rapper je Jay-Z ale je to jenom obycejnej blb eminem je nejlepší .....
    • nehg

      Re: SLIM SHADY

      obyčejnej bl jo?? *1* *1* ty o tom nic nevíš přečti si o Jay-z něco a potom tady peskuj
      • Re: Re: SLIM SHADY

        Jay-Z je dobrej producent stejně jako timbaland .... a nemá cenu srovnávat eminemaa s jay z protože eminem je uplně jiná kategorie :) jay -Z se narodil jako bohatej chlapeček ( příklad ) a vyrrůstal v čem chtěl ale eminem si zažil peklo :( a okusil to jaký to je vyrůstat na ulici :) eminem je týpek ... ale sou tu i jiný nekomerční ( undergroud ) jako eminem a sou stejně dobrý třeba Kmothouths king, wu-tang, lil amy, suscribles.. gang green apod všechno (underground) tak se smějte Izzy :) *3* *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: SLIM SHADY

          co to povidáš? Jay-Z se nenarodil v bohaté rodině! Co by dělala bohatá rodina v černošském Brooklynu? Jay-Z vyrůstal bez otce a musel se propracovat sám, a to tím, že v batllech porářel osobnosti jako je LL Cool J apod... to bohatství, co má teď je odměna za jeho obchodní schopnosti... a navíc neznám žádnej beat, kterej by Jay-Z produkoval, není to producent!
          • diggz

            Re: Re: Re: Re: SLIM SHADY

            Ty vole co bys čekal od někoho, kdo píše na diskuzi Eminema a má na profilovce Miley Cirus? *3*
            Takovej člověk o tom moc vědět nebude...
  • Nezdá se vám, že nás je dost málo co poslouchají Eminema? Nejsem schopná najít jeho cd, ani stará vydání. A dost lidí myslí že su hodně divná holka kdýž ho poslouchám
  • heath.4ever

    ;)

    hej tak nemám slov...Návrat s písničkou "We made you" se mu naprosto podařil.Už se strašně těším na album "Relapse".A videoklip?Jako vždycky skvělý!To Eminemovi prostě jde;)Vítej zpět,Emineme!
    • Re: ;)

      nove album Relapse

      http://www.quickshare.cz /stahnout-soubor/49634:eminem-relap se-2009-rar_98MB
      • Re: Re: ;)

        http://www.quickshare.cz/stahnout-s oubor/49634:eminem-relapse-2009-rar _98MB
  • Shady Records

    rapper z Detroitu Eminem alias Slim Shady. No on se fakt s nikým nemazlí. nepřátele Ema se mu smějí, protože je bílej a chce rapovat. Ale on se jim vysměje do xichtu a smými rými je odfakuje. Nemají na něj šanci. Film 8 Míle o tom vypráví. A když se spojí s kamošema Dr.Drem a 50 Centem a udělají nějaky nový song tak je to vždycky PECKA. Shady/Aftermath/G-Unit
  • eminem

    jsem strasne zblaznena do EMINEMA a chtela bych si s tebou o nem psat *3*
  • Eminem ?!

    NJ ...
    Eminem je pro mně nejlepší raper na světě.Teda docela mně dostalo,když už nevydává žádné new songy a ani žádné new cedlo ! *9*
    Nebo kdyby aspoň měl new cd s D12 !
    Ten asi už skončil ! *9*
    Teda ...
    Já ho za vzor mám pořád !
    Nic se na tom nemění,protože jeho písničky nám zůstanou ...
    I když pochybuju,že někdo za 20 let bude vědět,že nějaký Eminem byl ! *9*
    Pro mě je,ale na vždy !
    Eminem forever ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit