Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Reaser

OSOBNOST 15.12.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veveryce

    Happy Birthday

    Happy Birthday Elizabeth Reaser.
  • lucinka9494

    narozky

    vše nejlepší
  • misssteamy

    Nic moc

    Tuto herečku nemám ráda. Podle mě hraje strašně okatě.
    • Re: Nic moc

      A jak hraješ ty? Podle mě ani neumíš říct ani dohromady pět vět natož abys řekla nějaký text .. Jen jí závidíš a proto pomlouváš. *8*
      • katy.k

        Re: Re: Nic moc

        Souhlasím...! Lizz je skvělá herečka a fakt newim co tý holce wadí...! Já mám Lizz moc ráda a wážně bych chtěla vidět jestli by to ta holka zahrála líp, takže můj závěr je ať se jsde nejdřív postavit před kameru nějaký takovýho filmu jako Twilight nebo ať je radši sticha...! *16* *16* *13* *13* *13*
    • Re: Nic moc

      Náhodou hraje dobře , zajímalo by mě jestli ty bys to zahrála líp ? Nemyslíám si , takže pokud ji nemáš ráda tak sem nechod ! Fanklub je jen pro fanoušky a pokud nejsi její fanoušek tak co tu děláš ?! Asi jen pomlouváš , protože jí závidíš ,že je stlavná .
      • your-darling

        Re: Re: Nic moc

        Lizz je super herečka, to musím říct...mám jí ráda...ale tak řekla svůj názor a nic víc..tak to snad tolik neva.:-) možná to uráží vás, ale bylo by horší, kdyby jí tu pomlouvala nebo říkala podobný věci..:-) tohle je jen názor..:-) *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: Nic moc

          No jo to máš pravdu...! *4*
  • your-darling

    ...

    Tak sem zkoukla Zatmění a docela dost mě zklamalo jak málo tam Elizabeth byla.V celém filmu řekla sotva tři věty...To mi jako docela vadilo...:-( *9*
    • katy.k

      Re: ...

      JJ...! Sohlasim...! *16* No ale ve dvojce tam toho taky moc neřekla...! *16* *16* *16*
      • your-darling

        Re: Re: ...

        no s tím už asi moc neuděláme..ale jsem zvědavá na Breaking Dawn...:-) *4* *4*
        • Re: Re: Re: ...

          jo já taky...! Četla jsem knížku a ta je fakt bombová....! Tak snad ten film bude taky tak dobrej...! *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *4* *4* *4*
          • To je. Všichni herci v Twilight sáze hrají super. to se těší všichni lidi na druhý díl breaking dawn. já je prostě miluju. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • ane.tt

    ...

    všechno nej *14*
  • Happy Birthday

    Hodně štěstí,zdraví Elizabeth at maš vše po čem jsi kdy toužila. :-) *1* *1* *3* *4*
  • BIRTHDAY

    Vše nej k narozeninám Lizzy ♥ 35 is beautiful number :) ať dostaneš něco pěknýho od Nikki a Petera ♥
  • keeta

    Happy Birthday

    Happy Birthday Elizabeth!!
  • :-* :-*

    vseciiiinko neeeejjj!!!! *14* *14* *3* *3* *3*
  • Narozeniny

    Všecinko nejj k narozkám a hodně uzpěchů *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit