Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některý paka co sem psali sou buď Klezlovi žáci, nebo úplný hluchý tupý paka. Dyť ani není objektivní. To že je profesor znamená, že má svůj obor umět, ale rozhodně je tak trapný jak loni Hejma. Co blb peskuje a navíc jen někoho, i když blbě zpívá víc lidí.
  • JANO BULVAR ME SERE

  • Nechapu, co vam prijde pritepleneho na chovani pana Klezly. Nejste tak trochu ovlivneni bulvarem, ktery rad vytahuje nesmyslna fakta z zivota lidi, ktere dava do prave takovych souvislosti, ktere jsou zajimave pro typy jako jste vy? A i kdyby to byla pravda, nevidim duvod proc to rozebirat. Znam tri lidi, kteri jsou homosexualni a musim rict, ze jsou to strasne prima lidi s uplne normalnim chovanim. Nikdy bych o nich nerozhlasovala tyhle veci, protoze vim, na jakou pudu to u nas v Cechach pada.
  • ach jo,

    jen tak pro zajímavost, chodí se sem pan Klezla občas mrknout a odpoví nám na pár otázeček ?
  • Souhlas

    Souhlasím s Barbarou Jessicou, pan Klezla je super a vy nemáte právo ho urážet! *3* *16* *4*
  • Přidávám se

    Já se rozhodně přidávám, pana profesora miluju!!! Trvalo mi dlouho, než jsem mu přišla na chuť, ale kromě toho, že je profík, je i charismatický. A mít titul v tak mladém věku, to musí být opravdu dobrý!!!
  • námitka

    Vážený pane profesore. Je mi líto,že si Vás přestávám vážit, přestože jsem ze stejného oboru jako Vy, 35 let jsem prof.zpěvákém,ale pokud se mě zeptá kdokoli na své zpívání, tak se mu snažím objektivně odpovědět a poradit, ale u vás je ta objektivita již přiž okatá. Nevím jestli vás někdo uplatil a nebo opravdu nejste odborník na pravém místě je od vás sprosté vytknout ostatním i malou nianci v intonaci a přehlížet a pochvalně se tvářit u některých(Gába) totální intonační zkrat. Měl by jste se nad sebou zamyslet. Zdeněk Krásný
  • Jak už ostatně víte,Eda je Bůh *3* *4*
  • ...a hned dvakrát *1*
  • Eda Klezla

    Myslím si, že pan profesor Klezla je muž na svém místě. Miluji jeho krásný, kultivovaný projev a myslím si, že ostatní by si z něj měli vzít příklad a nezkoumat jeho orientaci. Držím mu moc palce a přeji mu hodně, hodně nadhledu... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit