Přejít na výpis diskuzí

Dušan Kollár

OSOBNOST 17.3.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre tú kvázikritičku "priamo zo Slovenska" mám len toľko, že ničomu nerozumie a je hlúpa, ako poleno. Mne sa Kollár páči, je oživením v Paneláku. A ty, "priamo zo Slovenska" ten Panelák tak neprežívaj. Vo včerajšom galaprograme na ČT1 boli 4TET aj za účasti DK perfektní. Ja len toľko.
  • Dušan jako sólista

    Viděli jste Dušana jako solistu orchestru Martina Kumžáka na finálovém večeru pořadu Hvězda mého srdce na ČT1? Já jo a bylo to perfektní *14*
    • Re: Dušan jako sólista

      ja jsem to taky videla, moc pekne *15*
      • Re: Re: Dušan jako sólista

        Jo byl opravdu bombastický. Sólová dráha by mu taky slušela. Hlas má velký a silný a taky docela dobře zapamatovatelný. Jak zpíval s Dashou, tak to jsem měla na krajíčku. Kam se hrabe Gott na playback. *1* Dušan je prostě nejlepší!!!!!!!! *4*
  • rabin

    Nove fotecky

    Ziraaafko, diky, nove fotky jsou proste super!!!
  • ziraaafka

    rabine,

    díky za novou fotku Dušana v Kleopatře, supeeer *14*
  • Dušan v "Klikárně"

    Ahoj fanoušci,2 písničky Dušana byly z hlavní hitparády adminem odstraněny (nesplňovaly přísná kritéria). ALE v tzv. Klikárně je Dušanova písnička z Golema "Tak tu je máš" (tady už je správně). *14* Hlasujte, hlasujte, hlasujte!!! *14*
  • Dušan

    Dneska jsem se s nim videla v metru. Byl moc milej, na vsechny kolem se usmival. Sympatak! *14*
    • Re: Dušan

      Dušan jezdí metrem, joo? A nevypadlo zase náhodou dno??? *15*
      • Re: Re: Dušan

        Mozna prave proto, ze dno vypadlo, tak byl tak milej *15*
        • Re: Re: Re: Dušan

          *5*
  • Odepište

    Kdy se tento Kollárník narodil? *7*
    • Re: Odepište

      to bohuzel nevime, ale doufam, ze az to nekdo zjisti, tak to sem hodi *3*
  • pozdrav z čéské třebové

    zdravim vas,rada bych pana dušana pozdravila,moc rada vzpominam na jeho ucinkovani v muzikalu vlasy,mela jsem tu cest se s nim seznamit pri snure po vychodnich cechah,tak mu to někdo vyřidte,že ho zdravim a přeju furu štěstí,diky moc.šárka z české třebové
  • Dušanek

    Zdravím všechny fandy..Dušan je absolutní jednička...stašně ho obdivuju a s ním také celý 4TET...dokonale zpívají všichni...před11 dny tu v Liberci měli koncet...já se rvala, až jsem ukořistila lístek do 2 řady...byli užasní a při autogramiádě byli naprosto milí...usměvaví, ochotní,zábavní, laskaví a vše co si dokážete představit pod pojmem "byli dokonalí".......zbožnuju je
    • Re: Dušanek

      To naprosto chapu, Dusan, a vlastne cely 4TET, patri mezi moje velke oblibence *14*
    • Re: Dušanek

      *14* to chápu *14*
  • Dušan jako Buckingham v 3M

    Tak jsem viděla Dušana v novém nastudování 3M jako vévodu Buckinghama a byl senzační *14*
    • Re: Dušan jako Buckingham v 3M

      Verim, verim, tise zavidim *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit