Přejít na výpis diskuzí

Dušan Kollár

OSOBNOST 17.3.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dušan

    Ahoj všichni svělý lidi, kteří nedáte jen na mediální popstar. Jsem tady nová. K Dušanovi jsem se přihlásila, protože je to úžasný zpěvák a také výborně hraje v muzikálem. Já jsem měla tu čest vidět ho naživo v muzikálu Golem a jsem za to moc ráda. Byl opravdu úchvatný a podával nadprofesionální výkony. Jen škoda, že nemá dost prostoru na DVD, jako rabín je prostě nejnejnej. *4* Jinak je to docela kus chlapa, co? *14*
    • Re: dušan

      Fakt pekny fotky, diky!
      • Re: Re: dušan

        Můžu přidat. A opravdu není zač, hlavně že se Vám líbí. *4*
        • rabin

          Re: Re: Re: dušan

          Janicko007, diky za nove krasne fotky! Rozhodla jsem se taky prispet se svou troskou do mlyna *3*
        • ziraaafka

          Re: Re: Re: dušan

          Jasan, sem s nima a díky *14* *14* *1*
        • Re: Re: Re: dušan

          Jen pridej, budeme tu, myslim, vsichni radi *3*
    • Re: dušan

      Janicko007, díky za nové fotky z Golema *14*
      • Re: Re: dušan

        To je maličkost. *14* To já chci poděkovat, že jsou tady tak svělý lidé. A Jájince děkuji za přivítání. papa *4*
    • Re: dušan

      *14* vítej mezi obdivovatelkami tohoto charismatického zpěváka a herce *14* Viděla jsem Dušana v mnoha projektech (muzikály, koncerty, apod.) a vždycky byl perfektní a ještě ke všemu dost pohlednej *5*
  • Martina-Liberec

    Já vám to závidííím.....ta taky chci bydle v Praze,tady u nás v LBC je to pěkně na prd....nikoho slavného tu nenajdete.....mohu vám jen tiše(a nebo taky hlasitě)závidět... *14*
    • Re: Martina-Liberec

      Nesmutni, z Liberce do Prahy je to coby dup *1*
    • Re: Martina-Liberec

      Ja taky nejsem z Prahy, musim holt dojizdet *9*
  • Dušan jako sólista

    Viděli jste Dušana jako solistu orchestru Martina Kumžáka na finálovém večeru pořadu Hvězda mého srdce na ČT1? Já jo a bylo to perfektní *14*
    • Re: Dušan jako sólista

      ja jsem to taky videla, moc pekne *15*
      • Re: Re: Dušan jako sólista

        Jo byl opravdu bombastický. Sólová dráha by mu taky slušela. Hlas má velký a silný a taky docela dobře zapamatovatelný. Jak zpíval s Dashou, tak to jsem měla na krajíčku. Kam se hrabe Gott na playback. *1* Dušan je prostě nejlepší!!!!!!!! *4*
  • Dušan jako Buckingham v 3M

    Tak jsem viděla Dušana v novém nastudování 3M jako vévodu Buckinghama a byl senzační *14*
    • Re: Dušan jako Buckingham v 3M

      Verim, verim, tise zavidim *5*
  • Dušanek

    Zdravím všechny fandy..Dušan je absolutní jednička...stašně ho obdivuju a s ním také celý 4TET...dokonale zpívají všichni...před11 dny tu v Liberci měli koncet...já se rvala, až jsem ukořistila lístek do 2 řady...byli užasní a při autogramiádě byli naprosto milí...usměvaví, ochotní,zábavní, laskaví a vše co si dokážete představit pod pojmem "byli dokonalí".......zbožnuju je
    • Re: Dušanek

      To naprosto chapu, Dusan, a vlastne cely 4TET, patri mezi moje velke oblibence *14*
    • Re: Dušanek

      *14* to chápu *14*
  • pozdrav z čéské třebové

    zdravim vas,rada bych pana dušana pozdravila,moc rada vzpominam na jeho ucinkovani v muzikalu vlasy,mela jsem tu cest se s nim seznamit pri snure po vychodnich cechah,tak mu to někdo vyřidte,že ho zdravim a přeju furu štěstí,diky moc.šárka z české třebové
  • Nove fotky

    Ziraaafko, diky za nove fotecky, ten Dusan je ale fesaaaaak *14* *14* *14*
    • Re: Nove fotky

      jj, pátrám, kudy chodím *14* *3* *5*
  • Odepište

    Kdy se tento Kollárník narodil? *7*
    • Re: Odepište

      to bohuzel nevime, ale doufam, ze az to nekdo zjisti, tak to sem hodi *3*
  • Fotky

    Ziraaafko, diky za pekne nove fotecky *3*
    • Re: Fotky

      jj, rádo se stalo *14*
      • Re: Re: Fotky

        jenom je nemuzu na netu nikde najit *9*
  • Ahoooj

    ...tak jsem tady nová...nebo nováková *14*
    • Re: Ahoooj

      ahoj nováková *5*
    • Re: Ahoooj

      Ahoj Mydlico, vitej mezi prateli vyborneho zpevaka a herce Dusana Kollara *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit