Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • artepan

    k pomAlování

    Šikovná Dominika. K pomAlování...
  • mno...

    Zajímalo by mě,jak se tato slečna mohla vůbec dostat k modelingu.Vubec se mi nelíbí... *9* *9*
  • maia.xx

    Vypadá naprosto příšerně

    Nechápu jak se mohl někdo takový stát modelkou.Já jsem si vždycky myslela že by měly modelky vypadat trošku k světu i když slouží jenom jako věšák, ale co je prosím vás tohle?! *7*
  • je výborná

    krásná holka která ví co chce . kdyby to šlo chtěl bych jí mít doma . *14* *14* *14*
    • Re: je výborná

      Nádherná žena moc se mi líbí *14* *14*
    • Re: je výborná

      také nechápu, jak se někomu taková obyčejná blondýna může líbit. Bych jí chtěla vidět nenamalovanou, ta musí být po ránu příšerná. A její IQ je teda taky hodně nízké!!!Normální holka, která se do světa showbusinesu dostala přes postel. Neumí ani mluvit do kamery a nic na ní není, vůbec nic!!!
      • Re: Re: je výborná

        Co vy holky víte *1*
        • Re: Re: Re: je výborná

          Co vy kluci čumíte jen na to, jak kdo vypadá? *1* (ale stejně je ošklivá a chytrosti teda taky moc nepobrala *9* )
  • Osobnost ???

    Souhlasím, pěkné tělo, obličej a inteligence horší.
  • klara24p

    ?

    tahle slečna je dost podivná figurka....má krásné tělo, s tím obličejem je to už horší...iq max. 70...
    • Re: ?

      jo kdyby iq 70 :) teď jsem s ní viděl pořad, kde si nechala vyměnit silikony ze 4 na 5 a je to opravdu chytrá holka, ta to někam dotáhne :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit