Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mesarošová

OSOBNOST 19.4.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Je mi líto jak ji všichni drbete. Viděl jsem s ní pár rozhovorů a hloupá nebude. Má prostě ráda bohaté a úspěšné muže, na tom nevidím nic špatného. Když se někomu nelíbí, tak na ní přece koukat, nebo o ní číst články, nemusí. Já být v balíku, tak bych ji rozhodně napíchnul na kolík.
    • To určitě, minulý rok v létě jsem jí slyšela mluvit do mikrofonu, když se veřejně rozebírala kauza Štiková. D. Mesarošová pronesla toto:" Holky, pokud se chcete stát slavnými jako jsme my, tak se prostě vyspěte s bohatým chlápkem a je to!" Čestný pionýrský, ona tohle vážně veřejně pronesla, takže obrázek o její inteligenci a hlavně osobní morálce jsem si už udělala.
      • Ve zkratce, asi hovořila o své vlastní zkušenosti.
  • Kde jsou ty časy, kdy modeling dělaly skutečně krásné holky bez umělých silikonů a hlavně s inteligencí a mozkem v hlavě? Že si Mesarošová a spol. nechávají říkat modelky opravdu považuji za úlet šoubyznysu. Ostatně náš šoubyznys je jeden velký úlet sám o sobě, skládající se z bezvýznamných lidí, takže se vlastně není čemu divit.
  • Carmen.Ka
    další hnusný flujdum co všicni považujou za modelku :D kozy plasticky pač človek co se necha vylepšovat není se sebou spokojenej je tolika pěknejch holek co by na to meli bejt modelkou nebo v playboyi ale ne za cenu se vyspat s pulkou štabu ja bych opravdu na to žaludek nemela.co na ni všichni vidí?vždyt je ošklíva v obličeji
  • to,co predvadi v Prostreno je vrchol
    • nika1991
      prostreno nic spatneho neudelala,,,,,,ani zadnej vrchol///////////////////////////////////////////
      ///////////////////////////////////////////////Dominika Mesarosova/////////// *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • V ČR se může stát modelkou každá holka, která začne spát s pracháčema. O tom je prosím český modeling.....
    • pravda,pravda,a jeste se tomu rika celebrita,.....hnus
  • Je mi už vážně špatně z toho, kdo všechno u nás může být označován za celebritu. Taky jsem si prohlídla ty její téměř p.rnofotky a nechápu,proč se to zveřejňuje na internetu, kam můžou malý děcka. Tyhle fotky patří spíš do pánských časopisů. Ostatně do pánských časopisů patří Mesarošová celá, protože ona se ničím jiným neživí.
  • Prosím pěkně...můj komentář k tomuto tématu...u nás je tisíce krásnějších slečen než je Dominika Mesarošová...řekl už někdo veřejně,že tuctový obličej s impantovanými prsy a s odvahou lézt pro peníze do postele se starci...dělá z této děvy...českou "celebritu"
    Moc smutný příběh........ale je fakt,že se ted moc nepíše o I.Bartošové....tak proč nás nemasírovat D.Mesárošovou.....
    • To je pravda, akorát je škoda,že většina z těch krásnějších holek zůstane nepoznána, protože ne každá slečna má žaludek na to se vyspat s každým milionářským otrapou, jen aby se dostala na vrchol.
  • Co to má na těch fotkách na břiše za fleky? Kérky? Neměla by tam mít spíš šipku směřující dolů s nápisem "VSTUP VOLNÝ"?
  • Jejda já budu taky modelka *8* udělam si plastiku prsou, obleču mega výstřih a minisukni najdu spravnýho kluka se kterym budu spat a hned jsem modelka *7* ......jen bych se na sebe nedokazala podívat do zrcadla
    • Pokud chceš udělat v ČR kariéru jako modelína, tak nehledat kluka, ale bohatýho postaršího chlápka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit