Přejít na výpis diskuzí

DMX

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všchno nejlepší . Rapperovy co si poslední dobou hodně vytrpěl . STAY STRONG
  • dmx96
    docela drsny slova urcite ty co pisy tyto slova jsou jako maly kluci ktery delaji po netu velky chlapy a ve skutecnosti to jsou holky ha ha ha nechte rap a hlavne dmx a 2pac napoji panove oni taky nepisi o vas jaky steto slecinky zbohem
  • DMX je najlepši žijuci rapper je to kral a kralom ostane navždy....
  • já jsem zcela pro,že je to ten nejvíc sexy černoch na světě..:))je prostě nádhernej!!!!
  • Je to fakt!Ma skvelou hudbu i text,ten to hiphopovyho sveta rozhodne patri a tenhle hoch moc dobre vi jak na to!Jako vsichni cernosi ma pro hudbu cit a je to vsechno prirozeny a nenuceny!A navic taky skvele vypada,ze?:-)
  • Jo,jo. Lidi, souhlasím. Má super hudbu a hraje v dobrých filmech. Má sexy zadek a je to fakt kousek
  • No ale proč tady chybí to zásadní...? Že je křesťan...Lord give me sign
  • hip hop

    Kdo má rád hip hop tak at se podívá na: http://hiphop0.wgz.cz
  • D je moj najoblubenejsi rapper uz vela rokov.Mam velmi rada jeho pesnicky,paci sa mi ze v nich nie su len nejake nezmyselne dristy co sa nedaju pocuvat ale on vyjadruje skutocnu realitu tazkeho zivota v USA a co prezil.Zameriava sa na svet ako taky,vojny, konflikty,katastrofy a vsetko co ma nuti sa poriadne zamysliet.Tym mi pride uplne odlisny od ostatnych rapperov.Tak isto ma moj obdiv za to,ze sa popri svojej popularite zaujimal aj o ludi z nizsich vrstiev,nosil bezdomovcom jedlo,navstevoval chorych v nemocniciach atd.A aj ked mal neraz problemy zo zakonom koli drogam,neodsudzujem ho za to..vsetci sme len ludia a robime chyby.A on bol pod tlakom,vela ludi ho chcelo znicit a krivo obvinit(uz len ten vymysel ze udajne tyral svojich psov je podla mna totalna blbost).Proste ja ako jeho fanynka som nikdy neverila a ani nebudem verit tomu co o nom pise bulvar.Pre mna je DMX uzasny clovek s velkym srdcom,mam ho rada,vazim si ho aj ako umelca a mojim snom je raz sa s nim stretnut.RESPECT X!!! *4*
  • Je to HOPER

    JE je borec,,hip hop 4w ever

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit