Přejít na výpis diskuzí

Dermot Mulroney

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasnej!

    Jo jo, je naprosto úžasnej. Nedávno dávali film Zodiak, a ikdyž mám filmy podle skutečnosti ráda a těším se na ně, tak teď jsem jen čekala kdy se tam objeví a jestli bude opět tak sexi. Byl! Tohle je fakt pěknej chlap. *14* *14* *14*
    Poprvé jsem viděla před lety film Dokonalá partie, ale nijak zvlášť neohromil. Prostě hezkej kluk. Teď před Vánocemi 09 dávali film Investigative sex a sedla jsem si na zadek. Dokonalou partii jsem shlédla znova a ... ? *14* *14* *14* *14*
  • uzaaaaa

    Užasnej chlaaaaap!!!!! LAFUJU HO!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zvláštní

    zvláštní, také hned, jak jsem ho poprvé viděla, mě zaujal a hned jsem začala hledat informace. Asi má to něco, co nemá každý, třebas pěkný chlap. Něco jako Elvis. Jsou typy, které chytnou za srdíčko *14* poprvé jsem ho viděla v nějakém krimi thrilleru se Sigourney Weaver
  • Foto

    Dámy, mám stejně dobrý vkus jako vy. Je prostě k sežrání!Chodím se koukat na fotky a chci se zeptat: nemůžete poslat další? *14* ten jeho pohled úplně paralizuje!
  • nádhera

    ten je nádhernej *14*
  • Včera

    Ahojky,
    včera dávali na Nově film s Dermotem *3* Vraždy podle předlohy, tam mu to teda fakt slušelo *14* nojo o 14 let byl mladší *3* akorát mě mrzelo, že ho tam pak zastřelili a ani žádná milostná scéna nebyla *13*
    • Re: Včera

      Jojo,taky jsem koukala, hned jak jsem ho zahlídla na obrazovce, musela jsem se dívat až do konce. Mě se ale líbí i teď, když je starší...zraje... *14*
      • Re: Re: Včera

        To je pravda, zraje! *3* Včera jsem koukala na Griffin a Phoenixová a taky super! Ikdyž je to smutný, ale bezva natočený a Dermot tam opravdu vyzařuje *14*
  • The Memory Keeper´s Daughter

    Ahojky zjistila jsem, že Dermot Mulroney hraje v tomhle filmu, natočený byl loni, ale nikde jsem nezjistila, jestli byl už v kinech i v ČR, ale vypadá to, že ne. Na Youtube jsem ho našla a vypadá to, že je to hodně smutnej film, ale zajímavej, tak kdybyste někdo věděl víc? *3*
  • Krásnej chlap!

    Tenhle týden jsem viděla Dokonalou partii a mooc se mi ten film a hlavně Dermot líbil *3* Tak teď shánim další filmy, kde by hrál alespoň hlavní roli, objednala jsem si Griffin a Phoenixová, tak jsem na to zvědavá a doufam, že to bude hezký *3*
  • poradíte?

    napište prosím jestli je možné u nás shlédnout nějaký film s tímto hercem
    • Re: poradíte?

      http://www.csfd.cz/tvurce/449-dermo t-mulroney/ zde dávám odkaz se všemi filmy, ve kterých hrál a na www.ulozto.cz je možné tyto filmy zdarma stahovat...pěkné podíváníčko
    • pelclovajana

      Re: poradíte?

      Např. Dokonalá partie!!! *14* Tam je k sežrání!!! *14* *14*
  • bere dech

    ještě žádný mužský mi tak nevyrazil dech jako on když jsem ho poprvé uviděla na obrazovce *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit