Přejít na výpis diskuzí

Dean Reed

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dean reed

    nebol naivka, bol to kokot.
  • Dean nebyl najivka!

    Dean Reed nebyl zadna najivka aby nevedel co se kolem neho deje dnes se na to zapomina ale mel obrovsky uspech v tak zvane vychodni evrope a miliony fanousku po svete.Myslim ze prinesl mnoho lidem muziku kterou chteli slyset a za to mu patri dik.Taky neverim ze by spachal sebevrazdu kolem jeho smrti koluje mnoho nejasnosti!Jedno je jasne Dean Reed byl prima chlap!
  • Our summer romance- menší hit?Zajímavé, že tímto "menším hitem" předstihl v Latinské Americe i Elvise Presleyho...a pak že spáchal sebevraždu? i tady vidím neúplnost Vašich informací, protože jeho smrt není dodnes objasněna a aby se dobrý plavec chtěl utopit? nevěřím...zvláště když se tak stalo krátce před začátkem natáčení jeho nového fimu o událostech u Woudned Knee 1974... více informací se dá nalézt na německých stránkách věnovaných Deanu Reedovi www.deanreed.de/deutsch
    • Re:

      Konečně moudrý názor na jeho smrt.Čirou náhodou jsem mluvila s Václavem Neckářem,když jel na jeho pohřeb do Německa.Nejen,že byl první od koho jsem se o záhadném úmrtí Deana dozvěděla,ale sám se divil jak je to možné!
    • Re:

      ...jsem rad že na Deana ještě někdo vzpomíná v dobrém v této době ,díky (je to plavba proti proudu) zatím ahoj. j.v.
      • Názor další

        Myslím, že Dean Read byl zajímavý muž. Určitě to myslel dobře a nešlo mu jenom o peníze a slávu. Větší kariéru by udělal v USA, ale to by musel zapřít to co cítil a to mu za to nestálo. Jeho písně jsem neposlouchal, ale byl vážně zajímavý, škoda, že zemřel.
        • Re: Názor další

          Byl vším,milovala jsem ho a jeho smrt mě velmi zasáhla,poprve jsem pro někoho plakala.Ted pláču neustale,jak se ta doba strašně změnila a přemýšlím,za co vlastně bojoval?A proč mu ke smrti ti jeho komunisté tak dobře pomohli?No nic,my stárneme a budeme čím dál víc vráskovatějši a on umřel mladý a krásný,možná to i tak chtěl!Nezapomeneme na Tebe Deane!
          • Re: Re: Názor další

            To bilo hezky povadane. vicej ani netreba rict.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit