Přejít na výpis diskuzí

David Rath

OSOBNOST 16.10.2010 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší bylo co řekl Tejc : "Já myslím že ani Breivik nemá takové zacházení jako D.Rath..Ptám se,ty zbraně,znamená to že když někdo z nás pozdraví D.Ratha nebo kolem něj projde,bude zastřelen ? viz: http://www.youtube.com/watch?v=Zc9Tz17GT9s od 18:33

    A i pan Huml to v tomto výše uvedeném videu řekl jasně :To že byl Huml obviněn bylo všude ! Ale to že byl zproštěn viny bylo jen na aktualně a tyden.cz ! Nikoho to už nezajímalo,tak jako to že byl obviněn !! ..Teď už chybí jen aby kolega Rath,ač zdráv,spáchal ve vazbě sebevraždu ! I když je v plné psychické kondici,jak ste mohli vidět.Taky ste zaregistrovali jak nás na to ve sdělovacích prostředcích připravovali v rozhovorech s psychology ? Když je stát.moc schopna překračovat pravidla hry v ústavě,je jen krůček k likvidaci fatální !!
  • Poslední záchvěv téhle vlády,jak oblbnout zbytek národa kteří ji věří,pokuď neuvidím za katrem kastelána hradu,nevěřím tomu,že se tady bude něco dít ve prospěch lidu. *6* *7*
  • Ty nevinátko zlodějské !!!Ještě ti, chudinko dát odškodné. Jsem pro ,kolyk vážíš tolyk olova do tebe *12* *1* Kr*so zlodějska!!!
    • ještě větší zloděj je Kalousek,a politici jako z ODS a jim podobní
  • I kdyz u delal chybu tak ho nechte na pokoji *10*
    • chybu? To snad nemyslíte vážně, vždyt nás vlastně všechny okrádal a sám hrabal, chyba je jen ta, že je ve vězení sám,protože tam patří celej náš slavnej parlament
  • Kalousek nařídí Kubice zařídí. Pomstít se Ráthovi je přece hrdinský čin jak zakrýt vlastní nekalosti. A pak že je dnes lépe než za komoušů.Jen pro tyto a ještě si zajistí spolehlivý příjem z takzvaných církevních restitucí, které jsou přísně tajné! Politická policie vyškolená učiteli z STB funguje spolehlivě. Prostému člověku zbývá jen znovu emigrovat na západ.
    • A co na západě tam je stejná švajnerain neli ještě horší ale ten počátek příspěvku tak to sedí a za komunistu zas pro dělný lid tak špatně nebylo to komedianti si prosadili takzvanou demokracií o kterou se opírají co jen jde včele s pí Němcovou
  • pizdosracka a mameluk a drat *12* *11*
  • Tak Rath ztratil paměť!!! když spadl z kola...on má čas jezdit na projížďky???? Do plynu s nim s haj.l.m
  • krob.j
    Držím oba palce Pane Rath,jsou to podvodníci a kryjí jen ODS.Držte se
  • RATH VS KLAUS 1995
    http://www.youtube.com/watch?v=1f1TFWS3aas&feature=related
    Povedené aktualní retro ! Jsem a vždy budu na straně lidu a občanů - v tomhle případě na straně pana doktora; pochybuji, že by mne pan Klaus odoperoval úspěšně s jeho radikální a bezcitnou myslí.. *1*
  • Nezapomeňte že ve víně je pravda !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit