Přejít na výpis diskuzí

David Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    David je prostě borec a strašně v pohodě kluk!!! Když se kalí, tak se kalí.. *5* *1*
  • Oh my goooood!

    Pokazdy, kdyz se na Davida podivam, tak mi srdce skace. A to nejsem zadny freek! A navic je mi 28! ...co to se mnou dela! Nechapu!...Ma pritelkyni?
  • Také nejsem fanynka

    Davide, Tvoje "Píseň pro Kristýnku" v pořadu "Uvolněte se prosím" byla nádhera. Jsem pamětnice z doby kdy tato píseň byla šlágrem. Překvapilo mě s jakým citem jsi ji dovedl zazpívat. Také sólo na trubku bylo překrásné. Mohli byste zkusit třeba "Třešňové květy"- (To mi je připomělo to sólo. *3*
    • Re: Také nejsem fanynka

      Co člověk, to názor. Já píseň pro Kristýnku miluju celý život.Tak, jak Walda, to nikdy nikdo nezazpívá. Taky jsem slyšela Davida,jak se snažil to zapět, ale bohužel, musela jsem přepnout na jiný program. Nedalo se to poslouchat, prostě mu to nešlo od srdce,jak Matuškovi.
  • Ahojky...

    Nazdáááárek *1* Nemáte někdo nějaké fotečky Davida Krause? A nebo nechcete nějaké poslat na Váš mail? Jestli ano, tak mi napiš na můj mail tejketackaa@seznam.cz a já ti je pošlu! Mimochodem se jinak připravuje webovka Davida Krause .... budu vás informovat! Zatím čau JaN1NkA_1 ... jo, miluju Davida a moooc *14* *14* *14*
  • V životě jsem neslyšel horší zpěv!!Lidi,tohle přece néé...
  • 13.5.18:00.. Liberec Arciděkanský kostel na Sokolovském náměstí

    Pomozte s prodejem vstupenek na benefiční koncert - David Kraus vystoupí v Liberci v Arciděkasnském kostele. celý výtěžek z koncertu je určen na mezinárodní tábor pro děti z dětských domovů.cena vstupného je 140,-- kč . Vstupenky zakoupíte v Cukrárně Sidun, Informačním centru Liberec nebo on line - www.liberec-me-bavi.cz

    *3*
  • Davide všechno nejlepší k narozkám....pro tebe jen a jen to nejlepší :-*
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14*
  • moc se líby.v hlavně tvoje tvář má známy hlas
  • Všimla jsem si,že chlapi většinou Davida Krause nemají moc rádi,protože málokterý z nich má to,co on. Charisma,talent, úspěšnou kariéru, spousty fanynek, přitažlivost, i když má takový ten pohled "kriminálníka". David je prostě nej a většina chlapů mu podle mě jen závidí, proto ho pomlouvají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit