Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daruška,je pěkná děvuška *14* Umí nádherně *3* (Tanyny-hihi *1*) Je prostě IN!
  • Darino,teda nic moc... *1* *3* *15* *3* *9* *13*
  • prosba

    ahojte!Nevíte někdo, co za rasu je Darinky pejsek???Předem díky za info.
  • super

    ahojky ses vzborna,drz se porad.fandim ti
  • caf

    ajoj dari...ani nevjem ci to vlastne dostanes..ale ta nikdy nevjes...ja ti len chcem povedat ze ta sledujem uz dlhsje a paci sa mi tvoj celkovy styl a rada by som ta poznat aj osobne..tak len tolko a mohla by si sa ozvat...inak sa drz a bud taka aka si..pa
  • ta podoba

    A, na nějakých fotkách vypadá neskutečně vyžile. (Tam, kde si vizážisti a nasvětlovači nedali moc záležet) B, všimli jste si té podoby s Michaelem Jacksonem? Neuvěřitelné.
  • dara rolins

    ahoj dary vydeli jsme te v tesku v letnanech moc ti to sluselo jsi velice prijemna a atraktivni zena chtela jsem se te zeptat v poradu tomase hanaka jsi mnela na sobe fialovou kosily muzu se te zaptat kdes ji koupila . s pozdravem tva fanynka vlasta alesova
  • no Dara je trosku ulitla na ty spiny arabsky, atd. jo, jo, je to hnus
  • WELLNESS

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • Otazka

    Nazdar Dara chcem sa ta opytat ci pocuvas Punk rock, Ska lebo mne sa to strasne paci narozdiel od techna repu a hip hopu. Aky mas nazor na superstar lebo podla mna je to sprostost lebo ked viem spievat tak sa presadim aj bez cudzej pomoci. Ja mam svoju vlastnu skupinu a celu aparaturu sme si pozhanali sami ale najvecsi problem je skusobna. Tu pytaju od teba 3000 sk za garaz no vies ale my sme este len studenti tak si nemozeme dovolit take nieco a v tom vydim nedostatky ze koli takym spostostiam zanikaju skupiny na nasom najmensom sydlisku v Presove je tu az 6 skupin ktore nemozu hrat koli skusobni. A ty si sa ako dostala k spevu, lebo ja som vo 4 rocniku na zakladnej prvy krat v zivote pocul SEX PISTOLS a to ma zaviedlo k stylu zivota ktory zijem. Bol by som rad keby si mi odpovedala ale ked tak ta na moj e-mail (patkan@centrum.sk) lebo ja som na tejto stranke po prvy krat a neviem ako sa to tu obsluhuje tak cav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit