Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baluska1

    sexy hafanana

    dan je úpo nej zpěvák..plný ohňostrojů a taky senza show..nejvíc se mi od něj líbí sexy hafanana...a byl si dane super v ošklivce katce *4* *4*
  • nika1979

    hodnoceni d..n.

    evito tis proboha zpamatuj .............. vidělas ho někdy navlasti oči své ja jo ve zlině radio čas slavilo narozky . zpival ------------ ti nemáš oněm a ny tušeni
    hodnoceni dana nekonečný.
    ma takové 452381+122235=hodnoceni
    125666666+12547=hodnoceni
    102333333333333333333547+1256368=hodneceni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • koncerty

    Jsou v plánu nějaké koncerty Šumu svistu? Díky za info
  • nika1979

    Re: umi baječně zpivat

    dan nekonečný supr rozkošny každej umi tak jak pan bůh nadělil talent viš či zpivat kreslit tancovat psat int pc e-mail.evito ...............čago belo *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *13* *13*
  • Pro rozkošný

    Pro nás, co se vezeme na vlnách rozkoše, je Dan dost inspirující, pro lidi suchý, neznalí tohoto způsobu života, je docela typický jiný názor. Je to příjemný pocit vědět, že se na vlnách rozkoše budu vznášet po zbytek života. A když někdy nebude foukat, tak si počkám na vlny někoho jiného, třeba zrovna Daniela.
  • nemůžu sehnat skladbu

    Ahoj,, slyšel jsem od dana v rádiu krrrásnou skladbu, a nemůžu jí sehnat,, ani nevim jak se jmenuje,,, - mý srdce dávno máš, tak co ti brání.. prosim napište kde bych sehnal
  • miluju tě muck

    ahojky jseš můj největší idol mocky tě miluju máš ty nejkrásnější písničky napiš mi pls na email *14* *14*
  • bezvadny spěvák

    Dan je nejlepčí spěvák na světě. *14* *4* *5* *16* *1* *1* *14*
  • dadadda

    joooo Dan jede to je jízda plná ohnostrojů a dalších skvělých světelných show *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dan je osobnost

    Ahojky, úvodem chci vzkázat, že některé přízpevky jistých "antiDanielů" vypovídají o jejich nízkém intelektu. Je to můj názor. Naopak, pro mě je Dan vyjímečná bytost. Víte v tomto mnohdy negativním světě je krásné co lidem předává. Vždy, když je něco jiného, zvláštního a v Danově případě moc pěkného, hm a božského, lidé to odsuzují. Těším se na tvůj KARNEVAL v Boleslavi, alespoň to tady obživne. S pozdravem tvůj žlutý bratr z Boleslavi (rád Dana imituju při setkání s mými přáteli, je to krásný pocit). Zdravím všechny ŠUMSVISŤÁCKÉ přátele nejen tady v diskuzi. *3* *4*
  • Re: Dan je nej

    souhlasim, sní že to Dan N.
    nevihram smula škoda
    dik
    posilam pusi
  • Dan je nej

    Dane je hrozná škoda že jsi nevyhrál. A škoda že jsi jim to tam nepodpálil, třeba by pak nevyhrála ta kr.va Kerndlová, která neumí zpívat. jsi nej, držím palce. *14* *3* *1*
  • Re: trochusebekr

    Neříkám, že tenhle člověk umí zpívat, ale rozhodně umí rozdávat kolem sebe spoutu pozitivní energie. Je to šoumen, který ví co chce a jde si za tím.
  • Re: trochusebekr

    Danečku ty seš suprovej miluju tvoje hudby pošlete mi je na e-mail kldyž je budete mít si hrozně dobrej Dany tak se drž *14*
  • Re: Re: daniely .n škoda

    škoda že daniel n. nevyhral
    on umi zpivat a dobře už jsem zažila koncert když radio čas slavil narozky
    dan tam zpival osto šest.
  • Re: trochusebekr

    dane jseš nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. zdar *3* *1* *1* *5* *14* *4* *14* *4*
  • Re: daniely .n

    ahoj dane držim palce ´danovi palce at vyhrajete dane eurosongu vynato mate
    mam rada vaše pisne
  • Re: daniel .n

    ahojte sluničko
    držim palce at vyhrajete eurosongu vy. Dane fandim vam faninka sluničko
    pa milačku naš
  • nechápu

    Nechápu,jak někdo jako Nekonečný vůbec může soutěžit v soutěži pro zpěváky,když neumí vůbec zpívat!Zakrývá to co největším počtem lidí a cirkusu kolem sebe,ale kdyby zpíval sám jako třeba Gott,budou po něm všichni házet akorát rajčata,vždyt se ty jeho nový "písničky" nedaj poslouchat.A ten jeho uměly usměv s řadou umělých zubů je jenom falešná přetvářka pro ty,kdo chtějí věřit tomu,že je vážně tak pozitivní jak si na to před náma všema hraje.Proberte se lidi a nevěřte těm jeho kecům.
  • Dotaz

    Ahoj Dane, kdy bude nějaký koncert?? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit