Přejít na výpis diskuzí

Daniel Landa

OSOBNOST 31.12.2006 
524 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dan je nástupce K.Kryla

    Dana posloucham už od 5.třídy jsem do něj blázen mam všechny cd a zdravim ho in odnasich kluku BSB skinheads zdraví pavel
  • Dan je rockovej bůh

    Ahoj všichni. Já si myslím že Dan je úplně bombovej a ty jeho písničky skvělý. Dan prostě vládne rocku a nikdo na něho nemá. Je NEJLEPŠÍ!!!!!
  • super zlato

    je super, skvělej,hezkej, nádhernej, má superextramegatřída písničky a je to můj bbbbbbbbbbbbbbůůůůůůůůůůůůůůůůhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • koncert na památku K.Kryla

    nemůžu si pomoci, ale musím tady něco napsat. Nedávno jsem vydělal vystoupení D.Landy na Čt2. Bylo to ohledně uctění památky K.Kryla. Dan mu věnoval koncert. To by bylo v pořádku, ale měl jsem z něj divný pocit. Nic proti Landovi, ale ta role "kazatele" mu vůbec neseděla a to i přesto, že měl dobré myšlenky. Snad to jeho věrné fanoušky od něj po této epizodě neodradí. Snad se na něj nebudou dívat ve zlém a jako na hlupáka, který se mícha do církevních záležitostí. Každopádně Dan takové vystoupení nemá zapotřebí. Přesto si ho jako umělce vážím. Tolik k tomu.
  • něco málo o Danovi

    na začátek musím jasně říci, že si Landy nesmírně vážím nejen jako zpěváka, ale taky jako člověka. Slyšel jsem ho několikrát mluvit a to mi stačí k vykreslení jeho osobnosti. Dan má velké charismá a jeho myšlenky mají patu a hlavu. Taky se mi líbí, že je to velký vlastenec. To se dnes nějak vytrácí. Taky jeho písničky jsou nádherné. Mají určité poselství. A jeho texty? Ty jsou geniální. Landa je po Brichtovi druhým nejlepším textařem u nás. O tom není pochyb. Dane, líbí se mi to, co děláš. Má to smysl. Buď dál takový, jaký jsi. Moc Ti fandím... Tvůj velký fanoušek z Moravy
  • Ehem.....

    Bavíme se tady skutečně o tom samém člověku? O tom rádoby napraveném náckovi, který si dovolil nejen zprznit Krylovy písně, ale dokonce ještě obrátit jejich smysl na pětníku?! O tom "člověku", co se stal vzorem pro mladé bílé jezdce toho národa?! Pokud se skutečně bavíme o tomtéž Landovi, tak jak se PROBOHA můžeme bavit o hudbě????????????????????????????? ??????????????????????
    • Re: Ehem.....

      ty jo, koukám, že se tady někdo snaží bejt pr*** světa, co??myslíš, že tím, že budeš někoho urážet jako něco vyřešíš, jo? no to se teda krutě pleteš! kdybys na cestě svým ubohým životem alespoň zahlídl něco jako mozek, tak bys takovou pi** v životě nevypustil z huby!!a kdybys k tomu přidal uši a poslouchal jeho texty, tak bys nikdy nemohl něco takovýho napsat! mají hlubokej význam, ale te bys ty nejspíš nepochopil, co?je to člověk hrdej na svůj národ, tak raději mlč a drž hubu a krok! *16*
    • Re: Ehem.....

      Ty ignorante, když se ti Landa nelíbí, tak co sem sakra lezeš???? Kdybys jenom trochu myslel, tak bys v životě nemohl napsat takovou hovadinu!! Landa je jedinej, kdo v týhle zemi dělá normání hudbu, která má co říct!! Jedinej, jehož písničky mají smysl a hlubší význam a kyby sis je aspoň poslechl, tak bys nepsal takový kraviny!! Hlásí se ke své zemi a povzbuzuje k národní hrdosti!!! Je to prostě osobnost!!! *5* *5* *5*
  • Valcik

    Danielova hudba bola pre mna chvilu najtvrdsia hudba, aku som pocuval [este ked som bol zasran}. Teraz mam rad grind core a death metal, ako Deicide, Dying Fetus, Krabathor, Obituary, Carcass... Ale pre mna je to stale vyborny chlapik, ktoreho hudbu stale rad pocuvam... Valcik... Chciply... Pozdrav... Konec... 9 mm....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit