Přejít na výpis diskuzí

Dana Vávrová

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ztráta neobycejne krásne zeny

    Uprimnou soustras rodine Vilsmaier. Je tezke vyrovnat se se ztratou tak mlade a odusevnile zeny a matky. Jeji role a zivotni dilo v nas, divacich, bude zit i nadale....
  • Leontýnka

    Mám slzy v očích, nikdy nezapomenu
  • Konec dětství?

    Když zemřela Štěpánka Haničincová měla jsem pocit, že mi odešlo dětství, že umřel kus pohádek. Až dnes když jsem v televizi uslyšela že zemřela Leontýnka, jsem si uvědomila, že ještě kus dětství ve mně zůstal a odešel až teď. A i když jsem to slyšela už asi v poledne a teď je deset večer, pořád je ve mně takové zvláštní smutno.
    • Je mi to moc líto

      Je mi to moc líto, Dana byla tak mladá,brouzdám po internetu a mám slzy v očích.Jsem jenom o tři roky mladší, taky mám doma děti a film AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ u nás běžel v televizi pořád.Hodně síly dětem a celé rodině!
  • Sbohem...

    Sbohem Dano,posílám sílu vašim dcerám,mám děti ve stejném věku,které stejně jako já vyrostly na filmu Ať žijí duchové!Přeji jim,aby dokázaly jít životem jako Vy. *4*
  • mslowelqa

    Škoda

    Od malička byla toto má oblíbená herečka.
    Byla skvělá, ale nepředpokládala jsem , že
    by ze světa odešla tak brzy.Je to něco,
    jako kdyby odešlo kousek vašich vzpomínek
    na dětství. *9*
  • vashley

    :-(

    škoda že zemřela....vždy jak jsem byla malá tak jsem si na Leontýnku hrála.....pozdravuju tě Leontýnko *9*
  • NEZAPOMENU !!!

    MILÁ LEONTÝNKO BYLAS MUJ VZOR JA A MOJE SESTRA TE ZDRAVÍME A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME VZPOMÍNAT AHOJ NELLY A ULRICO *9*
  • Postesknutí

    ... je mi moc líto, že ze světa zmizel Váš nakažlivý úsměv. Proč ti vlídní odcházejí tak brzy...?
  • Leontýnka

    *4* *4* je škoda mladého života,je škoda Leontýnky.Jakoby odešlo kus dětství a člověka to nutí se zamýšlet.Posílám paní Danušce pomyslnou náruč KOPRETIN.Sbohem. *4* *4*
  • Sbohem krásko...

    Leontýnko nikdy na tebe nezapomenu ...byla jsi moje první láska !! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit