Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Su bižu
  • JE BOŽI
  • Ahoj,drzim ti palce
  • Je boží!!!!! :*
  • Je dokonalej a nádhernej!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já ho miluju!!!!!!!!!!
  • Dalibore, jsi nejlepší mám tě ráda .. Zpíváš i tančíš skvěle ...... Pro některé lidé tak dokonalý nejsi ale pro mě vždy budeš aji kdybys nepostoupils ... Ale ty na to máš vyhrát...... Nevzdávej se a dej do toho vše ...... Miluji tě moc :* :*
  • Kdyby sme mu neposílaly hlasy tak je v pr**** :) trochu logiky
  • :O jsi tak nadhernej♥♥♥ a tak dokonale zpivas..a tancis..a mas takovy charisma!♥ chodici dokonalost!
  • Dalibore, jsi naprosto nejlepší, nikdo tam na tebe nemá! Slib nám, že se budeš zpěvu (i tanci♥)věnovat i po Superstar! Jsi opravdu neskutečně šikovnej! Klobouk dolů:)

    ..už se těším na koncerty!;D♥
  • ja ho miluju on božsky tančí *14* *14* *14* *14* a krásně zpíve <333333333 mě je taky 15 ale narodila jsem se o rok dřiv 1999 v prosinci ale Dalibor se narodil 2000 v únoru ale přestaňte ho Hatetovat jako on neni teply *16* *16* *16* *16* ale je milý šikovný nádherný kluk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Moc se omlouvám, ale blbnul mi PC mělo to být takhle :

    Všichni, co tu píšete, že je Dalibor teplej a cigan atd. by se měli nad sebou zamyslet! Je to normální 15ti letej kluk, má trošku tmavší pleť, kvůli tomu, že jeho otec je španěl!
  • Vsichni? co tu pisete? ze je DALIBOR teplej a cigan atd: by se meli nad sebou zamyslet: Je to normalni patnactiletej kluk! ma normalni plet jen trochu tmavsi protoze jeho tata je spanel!
  • Zpíváš skvěle!!!! Dej pecku od Fredie Mercuri a vyhraješ!!! Budeš mít skvělý TOP úspěch-dáš to a nadchneš všechny a to bez konkurence.!!!!! Je to o té šou!!!!
  • Jsi super Dalibore doufám že vyhraješ
  • Len aby ste napokon vy neboli tepli nerieste ked neviete skrite zavist je ju velmi citit.....
  • Nehejtujte ho!!!! Je to mladej kluk co hezky zpívá a tančí....... Nechápu jak můžete vědět že je teplouš!!! Ty co to říkaj jsou ubohý!!!
  • ..lidi, co nemáte talent vůbec na nic, a pak akorát shazujete talentovaný a mladý, kteří toho mají hodně před sebou... běžte se zakopat.. Dalibor je mimořádně talentovanej a krásnej mladej kluk, fanynek má už teď hodně, a doufám že o něm uslyšíme i po superstar ;)Jsi náš favorit, Dali! *14* Ty to dáš ;)
  • JN proč ho hejtujete je to normální mladej kluk a tadáá je mu 15 že by proto zpíval tak vysoko???? to vás nenapadlo? a je fajn je hezkej umí zpívat i tancovat a jestli vám to je málo a nelíbí se vám tak ho ignorujte a nehejtujte. *3* *3* *3*
  • sandra.rosenkranzova
    Jako proč mu tady nadávate iť dobře spíva a teplouš to není je to normální 15ti letej kluk jako ostatní kluci takže toho hejtování přestaňte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit