Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anabell

    Re: Re: Cinema a další

    Moje řeč stejněj picte *3*
  • Re: Nej herečka

    Dakota už několik let patří mezi nejlépe placené osoby na světě. Za rok 2008 je 3.nejlépe placená celebrita do 20 let, po Danielu Radcliffovi a Miley Cyrus.Přitom měla v kinech jen nízkorozpočtový Tajný život včel, za který chtěla jen minimální honorář(slova režisérky).....a už od sedmi let jí všichni chválí, jak je super......takže, kdyby měla být rozmazlená a namyšlená, už by se tak dávno stalo.
  • Tajný život včel

    sem to nemohl vydržet, tak jsem to risknul, šel do obchodu a už ho mám, Tajný život včel. Vyšel o 4 dny dříve.A musím chválit,tak napěchovaný jednodisk bonusy, to jsem snad ještě nezažil. A všechny mají titulky.Je zajímavý slyšet Paula Bettanyho, co hraje otce, ten se mi zdál, že byl zatím trochu stranou, že se o něm moc nemluvilo, kolem filmu. A Dakota je v bonusech taková rozumná
    *3* , prima. Tenhle film byl 6 týdnů v Top 10 kin USA a Kanady a vydělal tam skoro 38 miliónů dolarů, z nevelkého počtu max. 1630 kin.Což je s ohledem na počet kin, konkurenci komerčních trháků a téma, docela hit.Pro srovnání....Max Payne 3381 kin - 41 milionů,Výměna s Angelinou Jolie 1890 kin - 36 milionů,Labyrint lží 2714 kin - 39 milionů, Růžový panter II 3245 kin - 36 milionů, Spirit 2509 kin - 20 milionů, Sex drive 2421 kin - jen 8 milionů!!.......mimochodem, všechmy níže uvedené filmy šly do českých kin....tak nevím proč nešel aspoň do pár kin i Tajný život včel.No aspoň, že to dvd je vymakaný.
  • claire.d

    Nej herečka

    Dakota je moje oblíbená herečka, má narozky ve stejný den jako já...
    Nechápu lidi co ji odsuzují, neznám ji osobně ale podle toho co jsem o ní zatím četla, že ji mají všichni její kolegové, herci atd. rádi protože není namyšlená a a sláva jí zatím nestloupla do hlavy. Jen aby neskončila na drogách, byla by to velká škoda, páč ona je opravdu velký talent. Doufám že se mi podaří nahrát si film Hra na schovávanou, pouštěla jsem si trailer na Youtube a je to drsné. Jsem zvědavá. *3*
  • Hra na schovávanou

    v sobotu dávají tenhle film na Primě po 22 hodině.Hraje s Robertem de Nirem. V roce 2005 za tenhle film získala cenu MTV, vyhrála hlasování diváků v kategorii horor / thriller.Kdyby udělali trochu lepší pointu, tak by to byl superfilm, ale má výbornou atmosféru.Ve světě vydělal v roce 2005 tenhle film 122 miliónů dolarů, což je docela hodně.
  • domiishek

    Smarjáá

    Smarja..nechapu jak tady nikdo muze odsuzovat Dakotu,jenom treba ze nikdo byl na jeji premiere filmu..no urcite se s ni vybavoval zeo...nj tady se asi nikdo hodne nudi..:D nechame ho pritom zeo??Vysvetlovani,ze Dakota je skvělá,vubec nema cenu :D Jelikoz mi to vime a to nam staci..Mno nemam pravdu?:D *7*
  • SLOB

    přečetl jsem si knížku Tajný život včel od Sue Monk Kidd, teď zkouknul film a mám super pocit, je to pro duši. 20 dubna vyjde dvd, jsem zvědavý na dabing.
  • Re: Cinema a další

    JO!JO!přesně!moje řeč! Dakota je úžasná! ne oni píšou o přihlouplým Zacu Efronovi, Miley Cyrus a Ashley Tisdale jako by to byly nějaký velký hvězdy, zahrajou si v jednom filmu a hned se oběví snad ve všech časopisech a Dakota hraje už od malinka a je slavná leda tak v Americe *9* co to tu je za lidi??? *5*
  • Cinema a další

    mám pocit, že vůči Dakotě v tomhle státě panuje nějaká averze,jestli je to komplex méněcenosti, závist nebo co, nevím.Teď mi Cinema na můj dopis přímo v časopise odpověděla, že Elle Fanning, ještě nic nedokázala a že Dakota by se možná mohla objevit v rubrice Dále hráli, že prý se uvidí........já tady nevím, ale umím být objektivní, i když jsem fanda.A nějak si nevybavuju, že by po světě (kdy) běhali nějaký patnáctiletý herci s takovou famózní kariérou, jako má Dakota.Mimochodem v knihovně, kam chodím léta, je téměř nemožný jí najít v českým časopise,ALE v těch pár cizích polských, německých, francouzských, dokonce i slovenských jí najdu každou chvíli.Oni s tím problém nemají. To co předvádí český plátky, to je VRCHOL IGNORACE. Proboha, co to je za lidi, co u nás dělají Bravo nebo Popcorn. Jaký mají IQ, vzdělání, rozhled....
    *9* *9*
  • Re: jane volturi

    Moje řeč *4*
  • Re: Re: Re: Re: narozky

    Seš ožralej čico? Zac a Vanessa jsou out *13* *1*
  • Re: narozky

    Naprostá pravda! Dakota je vyjímečná herečka. Strašně moc mě štve že o ní tady v Česku vůbec nepíšou *9* a ten film (vrrr) nechápu proč může být v Americe ale u nás ne! to je nefér! Zac Efron je ubožák a neumí zpívat! má hlas jako sekačka, zahrál si v jednom trapným filmu a všichni jsou z něho hotoví *13* tak jako Miley Cyrus, proboha vždyť Hannah Montana je uplně normální seriál pro teenagery, ok Miley mám moc ráda ale je známá teprve od svých 13let! a Dakota? Dakota hraje už od malinka! Český bulvár by se měl zamyslet...
  • Re: New Moon

    Kdyby tam hrála Miley Cyrus byl by to hotovej propadák! *9* Mám Miley ráda je moc fajn herečka ale do tohohle filmu se prostě nehodí! *13*
  • kajinek011

    Re: Re: New Moon

    fuj,Miley do Twilight?tím by celý film jenom zkazili!
  • Filmografie

    ....měli by doplnit filmografii, chybí tam Cutlass, Hounddog, Winged Creatures a novinky Push, Tajný život včel a Coraline....plus budoucí New Moon a The Runaways..
  • Re: New Moon

    Miley by si tam možná zahrála vlkodlaka
  • jane volturi

    Nehorázně se na ni těším jako Jane v New Moonu .. Je skvělá a myslím že vybrali dobře <3
  • claire.d

    fotky

    Před týdnem jsem tu dala asi 9 fotek Dakoty a ještě tu nejsou... *7*
  • gabriellavanessa

    Re: Re: Re: narozky

    Dakota ujde,ale vanessa,zac a ashley jsou monooooooohem lepší!!
  • New Moon

    prej na požádání fanoušků ... no fajn to tam teda chci Miley Cyrus když to takhle funguje *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit