Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andi1234

    Vše nej

    Vše nej Dakoto *1* *3* *5* *4* *3* *4*
  • taky

    ..taky všechno nejlepší, to je neuvěřitelný, nedávno měl ten prcek z filmu ,,Jmenuji se Sam,, sedm let ....a dnes má sedmnáct *7* *4*
  • lenkaschs

    Blessing

    Happy Birthday! *14* *14* *4*
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
  • 111devil111

    Re: pls pomoc!

    Dakota Fanning
    Osbrink Talent Agency
    4343 Lankershim Blvd., Ste. 100
    Universal City, CA, 91602
    USA

    Kamoš ale naňho čakal 3 roky *7* ale prišiel *3*
  • sel.gomez

    pls pomoc!

    Ahojky, chtela bych poslat Dakotu pres postu (dopis) jestli by mi poslala jeji foktu s autogramem, ale nwm jeji adresu kam to poslat . Plsik napiste mi na email : Domca375@seznam.cz
    Dekuju! Prosim rychle. *14*
  • Re: Dakota - The Runaways

    Podle mého ano. Najdi si dakota fanning feat. kristen stewart - cherry bomb. *4*
  • Elle Fanning

    Elle, mladší sestra Dakoty, zabodovala. Na festivalu v Benátkách získala hlavní cenu režisérka Sofia Coppola za film Somewhere, v hlavní roli Stephen Dorff a Elle Fanning. Podle traileru moc pěkný film. I díky tomu oceněnění by měl jít do kin. Elle jsem naposledy viděl v českých kinech ve filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona.
  • filmografie

    je pro mně záhada, proč tu nemá Dakota stále ve filmografii uvedený film Tajný život včel, jeden ze svých nejdůležitějších filmů a čtvrtý nejlépe hodnocený, csfd 78%, IMDb 7 z 10, k dnešnímu dni se ho v USA prodalo už skoro 1 milión dvd (bez započítání blu-ray)a 14 týdnů byl v Top 50 videopůjčoven, z toho 4 týdny v Top 10. U nás vyšel na skvěle (kupodivu) vybaveném dvd se spoustou bonusů, se spoustou Dakoty *4* *8*
  • Re: Re: Re: Dakota - The Runaways

    Jj,vážně... možná to tak nezní (ostatně to nejsou žádné zpěvačky) ale soundtrack je přezpívaný. Myslím že originál by se ani použít nedal (špatná kvalita).
  • your-darling

    Re: Re: Dakota - The Runaways

    vážně??Já bych neřekla,že to zpívali ony,nebo jo...asi na to juknu ještě jednou... *4*
  • The Runaways

    The Runaways jako novinka v americké hitparádě - 10.místo videopůjčovny, 5.místo prodej DVD, 4.místo spojený prodej DVD a blu-ray *4*
  • vashley

    Re: Re: Dakota - The Runaways

    aha, díky *3*
  • Re: Dakota - The Runaways

    Dakota spolu s Kristen Stewart přezpívala Cherry Bomb... vlastně celý soundtrack je přezpívaný
  • vashley

    Dakota - The Runaways

    Ahoj holky fanynky Dakoty,

    chci se zeptat. Ve filmu The Runaways je písnička Cherry Bomb přezpívaná někým jiným (pousťe si originál a ta co je ve filmu) a je to úplně jiné. A chci se zeptat. Dakota nazpívala/přezpívala song Cherry Bomb?

    Díky vashley... *3*
  • ..

    když se sečtou tržby z kin všech filmů Dakoty, včetně těch, kde má cameo (miniroli), tak tento týden překročily gigantickou hranici 3 miliardy dolarů.Díky Zatmění, které vydělalo za 18 dní 555 miliónů a zřejmě překoná Nový měsíc. Jinak Dakotu překonávají podle žebříčku top boxoffice teens pouze jakýsi Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová *4*
  • ducker

    super

    je to dobrá herečka ,ikdyž je tak mladá je super :D
  • Re: hihihi

    však ty taky ne, takže si nemáte co závidět *8* *5* *1*
  • klid...

    Řekla bych, že naprosto normální holka... Nijak krásná a extra úžasná... ale hrat umí *3* *5*
  • ooooo

    no jo uz se vidim jak budu chodis s takovou hvezdou jako je dakota *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší