Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakota Fanning http://tinyurl.com/pknhygx , 23.2 1994 - 24.12 2014. Povzbuzeni tím, že předchozí verze překvapila i pobavila hodně fanoušků, tady je nekompromisní ultimátní edice. Vy co jste si stáhli tu předtím, tuhle můžete taky risknout. Jsou tam aktualizované rekordy Dakoty, detailní fotky soundtracku Runaways, další rarity, zajímavosti, IMDb manuál, zajímavý i pro fandy jiných hvězd. A jedno, ze dvou nejstahovanějších našich fan videí fanoušky ve světě, v maxi verzi.
    Dakota Fanning little bear - time to joy (creasy bear 12'' mix)
    Dále fotku autogramkarty kterou jsem dostal od Dakoty s osobním věnováním před deviti lety, v roce 2005. Filmové kvízy (ne o Dakotě)tipy na dobré filmy a knihy. Tip na výborné filmové muzeum v Praze a jak se tam dostat a další a další věci. *5*
  • je pekna *1* *2* *14*
  • Dakota Fanning od A až do Z http://tinyurl.com/n49coxa To je můj dárek fanouškům. Kdo si to stáhne, bude mít (skoro) všechno. A možná se i zasměje. A ještě něco. Za 12 let, co jsem fandou téhle slavné holky, kdykoliv jsem se zeptal, zeptám, i když ukážu fotku, nebo profil na netu, jen 3 lidi věděli, kdo to je Dakota Fanning. Většina lidí ani netuší, že nějaká Dakota vůbec existuje. To je mazec. Chtěl bych vidět, co se jim bude honit hlavou, po stažení tohohle. P.S. Milý Jiříku, to je pěkné oslovení
    *5*
  • Milý Jiříku, Dakota nebere drogy, neopíjí se, nestřídá chlapy, nechová se lascívně, tudíž pro naše bleskopisálky není zajímavá. S tím se musíme smířit. Vždyť já se o filmu Now is good dozvěděla teprve letos, ůplně náhodou, od kluka mojí ségry. *9*
  • Budeš si muset zvyknout, jako já už 12 let, že naše média na Dakotu kašlou. Že bývá podle různých žebříčků, brána za jednu největších dětských hvězd celé filmové historie, nezájem. A dnes v dospělosti, že fantasticky válí v týdenních hitparádách popularity STARmeter na celosvětovém IMDb.com. Tento týden 65.místo, nejhůř 168.místo za posledních 28 týdnů. A to v kinech nemá žádný film !!! Drtivá většina hvězd, včetně jejích největších konkurentek, když chce být před před Dakotou, nebo v Top 100, musí mít v půlce světa v kinech film. Dakota nemusí mít nic, stačí se jí potulovat s Jamiem po NY a je tam v pohodě. A u nás v Čechách stále těžká ignorace. Asi je moc intelektuální na zdejší kulturní prostředí (teorie mého kámoše).....a teď vesele, Now is good na IMDb.com v hodnocení uživatelů, z 5,4 z 10 na 7,2 z 10 za 18 měsíců. Rarita, senzace kterou dokáže jeden film z tisíce, z deseti tisíc ? Tady ho dal někdo ke zkouknutí http://tinyurl.com/loujvxv ,titulky se musí zapnout (jdou zvětšit) Koukněte na tu bilanci. Tady je videoklip http://tinyurl.com/cd8h9oz . A tady dva trailery k nejnovějšímu filmu Night moves, kde hraje Dakota a Jesse Eisenberg ekoteroristy, co chtějí vyhodit do povětří elektrárnu. http://tinyurl.com/keztxay .Pochybuju, že ten film bude u nás aspoň na DVD, když tam hraje ta ,,bezvýznamná,, Fanningová. A ještě něco, s Freddie Highmorem Dakota nikdy nechodila, Jamie Strachan je její první kluk, je mu 32 roků a Dakota si ho našla asi před 10 měsíci. *14*
  • Mně dabing u Now is good nevadí, i když s titulkama je to lepší. Ale zaráží mně něco jinýho. Dakota je slavná, ba velmi slavná herečka, ale nikdo to tu v Čechách nijak nebere na vědomí. V televizi je málokdy, v časopisech jsem o ní snad ještě nikdy nečetl. A třeba tohle dost dobrý drama Now is good není ani na dvd. A to už je dva roky staré. *13* *9*
  • *14* Vše nej k 20 narozeninám Dakoto. *14*
  • Český dabing můj milovaný film Now is good (chcete-li Teď a tady) ůplně zazdil. Dakotu dabuje herečka, která je o osm let starší než Dakota v době natáčení a má o oktávu níže položený hlas, než Dakota. Chodila jsem do hudebky, ale to slyší každý. Pane režisére českého znění, měl jste si vyndat vatu z uší. Ostatní hlasy by docela šli.
  • Dakotu Fanning ve filmu Ted a tady (Now is good) dabuje Ivana Korolová. Je to dabing pro TV společnost HBO. Mně se její hlas pro Dakotu taky moc nehodí, ale já obecně dávám přednost originálu s titulky. Ivana Korolová sama o sobě je jinak výborná dabérka, princeznu Lociku v animovaném filmu nadabovala i nazpívala výborně. Ted a tady bude mít na DVD jiný dabing, pokud DVD bude. Psal jsem před časem, že ho očekávám, tedy i mně překvapuje, že zatím nepřichází. Inu uvidíme.
  • Vím, že vypadám pořád jako rejpal, ale. Internet je plný filmu Now is good (Teď a tady) s českým dabingem (pro HBO/Cinemax) A s kámošem jsme se shodli, že je dobrý, bohužel s jednou výjimkou, bohužel Dakota. Dabuje jí ženská, která je o dost starší a tahalo nás to oba za uši. Kdo chce mít skutečný zážitek, tak to chce originál s titulky. A nebo počkat, jestli vyjde DVD, tam dělají svoje dabingy. A tam by jí mohla dabovat konečně její nejčastější dabérka, Terezie Taberyová. Nebo Rozita Erbanová anebo Kristýna Valová, ty Dakotu taky umí.
  • dnes 31.1. 20.14. jsem viděla dva filmy ve kterých hraje Dakota Faning ŠARLOTINA PAVUČINKA A STMÍVÁNÍ4 *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Kdo chce mít hitpaparádu všech 28 filmů Dakoty podle fanoušků, spoustu info o ní (a Elle), co určitě nevěděl, tipy na dobré filmy a dvě videa od týmu 8x4 tak tady je odkaz http://tinyurl.com/nvn3d96 Ty videa jsou náš remix videa pro Estinu a náš fanouškovský trailer k filmu Now is good.
    A ještě něco, co někoho potěší, někoho ne (třeba mně) Kdo má kabelovku, tak na CINEMAXu půjde 9x na začátku ůnora i s dabingem Now is good. Což je ale smůla pro nás, co jsme chtěli DVD. Fakt nechápu, nerozumím, proč je u nás Dakota v takové nemilosti médií. Už i mí kámoši, pro které je jen dobrá herečka, nad tím kroutí hlavou. *13*
  • Už rozumím.Proto ty odkazy a diskuse.Já si pro ten film šel se samozřejmostí do pražského Bontonlandu.A paní v informacích mi řekla, že ten film nevyšel ani nevyjde na dvd. Vůbec prý nezáleží na tom, že je ten film dobrý. Vydavatelé na to nekoukají, nezajímá je to, mají nějakou svojí politiku, které ona nerozumí, ani její kolegové.Já taky ne. *16* *12*
  • Fanoušci filmu se činí. Tady v tom souboru je film s titulky napevno, písnička i klip od Ellie Goulding i nějaká jiná verze, suprová, Lana Del rey s písničkou k filmu a plakát, fotky Dakoty http://www.zkracovatko.cz/IveA3G , a tady kouzelná ukázka z natáčení, myslím, že Kota musí být velmi oblíbená filmovýma štábami, co s ní natáčí, líbí se mi to gesto s těma prstama a jak je v té přilbě http://www.zkracovatko.cz/hTgOaS ,boží *5* *14*
  • ,,Náš život je série okamžiků, nechme je plynout,, Tessa Scott (Dakota Fanning). Now is good je překrásný film. Tessu bych nejdřív přerazila, za to, jak se chovala ke svému tátovi, ale pak jsem si jí oblíbila. A když umírala, tak jsem to prořvala.
  • Asi víš, co říkáš.Já musím říct, že nejsem fanatik do Dakoty. Mám milión jiných zájmů, tahám činky, plavu, knihovna, příroda, baví mně všechno. Tedy kromě háčkování a pletení...Ale vadí mi, že jsem fandou hvězdy, jak říkáš správně s vysokým kreditem a parádní filmografií a přitom tady v Čechách - v TV jednou za 5 týdnů, zatímco spousta ksichtů je tam 4x týdně, někdo 3x denně. Její staré filmy nevychází v reedicích, za to jiných jsou plné trafiky. A v časopisech ? Tam je ůplně mrtvo. Tady na tomhle odkaze http://tinyurl.com/ba3vok4 jsou fanouškovské statistiky z csfd. Dělal jsem je 2 roky a 5 měsíců, Stáhlo si je u nás stovky fans, ve světě, střízlivý odhad, statisíce. Zpracoval jsem i aktuální hitparády filmových serverů z Francie, Německa, Polska, Ruska, Turecka a přidal bych i jiné, kdyby tam měli na psané počty fandů u herců. Sečetl jsem i všechny fandy dohromady a vznikla působivá ,,Mega Top 20,, Pro zajímavost, třeba Elle Fanning má 5022 zaregistrovaných fandů v těhle zemích dohromady,Je desátá. A kdo je první ? Zkuste hádat... Tohle by si měli stáhnou naši mediální magnáti, možná by se jim v těch dutých makovicích rozsvítilo. Jinak popularita Dakoty, je přímo ůměrná tomu, kolik lidí vidělo a hodnotilo film Now is good. Proto drtí konkurenci hlavně v Polsku, kde ho hodnotilo už neskutečných 25 tisíc lidí.Takový malý filmek a co dokáže.
  • jirkka, četl jsem tu diskusi na csfd, ohledně nevydání filmu Now is good u nás a musel jsem se smát. Ona je pravda někde uprostřed. Něco o tom vím. Je to krutý, ať se Ti to líbí nebo ne, ale dramata, byť sebelepší (a Now is good je výborný film) se prostě prodávají u nás na DVD hůře, než akční nebo sci-fi, byť sebevic hloupé. Divil by ses, jak se ty akční slátaniny od Seagala, van Damma. Lundgrena, dobře prodávají. Ovšem souhlasím s Tebou, že vychází u nás nebývale vysoké množství prachšpatných titulů na DVD, opravdu až 300 ročně. Tak bych považoval za samozřejmost, vydat film Now is good, který má na csfd 80 nebo už snad 81 procent a hraje tam Dakota Fanning, hvězda s vysokým kreditem. Já jí moc nemusel, ten její jekot ve Válce světů, ten byl nesnesitelný. Ale filmy, jako Now is good, nebo ten včelí film, těmi si to u mně trochu vyžehlila. A samozřejmě Muž v ohni z roku 2004, to už je dnes klasika. Jsem optimista, jsem si jistý, že Now is good u nás vyjde.
  • Já to taky nechápu, proč u nás není. V Německu jsem byla s našima, bylo tam dvd i to blu ray. Ale nemělo cenu to kupovat, když je to německy. Tak jsem si to aspoň podržela v ruce *5* *6* Chtěla jsem si koupit oba soundtracky, ale v tom fofru, co jsme měli, jsem na to zapomněla. Nevím, jestli by mi vlastně stačili eura, ale tam jsou snad cédéčka levný.
  • Já bych to neviděl tak černě. Now is good právě vyhrál filmový festival ve Zlíně. Má tři výhry, hlavně cenu za divácky nejůspěšnější film. Takže to by byli u nás hlupáci, kdyby ho nevydali na dvd. I když kdo ví, tady je možný všechno.
  • Skvělé zprávy a jedna špatná o filmu ,,Now is good,, Přesto, že v Čechách a na Slovensku nemá absolutně žádnou reklamu a nikde se
    o něm nepíše,tak na csfd ho hodnotilo už přes 900 lidí za 5 měsíců !! co je ke stažení na netu a výborně.V Top 300 na csfd za rok 2012, je teď na
    28. místě a za svými zády má oscarové fláky jako Argo, Terapie láskou a nebo Pí a jeho život. Stejně skvěle si vede všude na evropských
    filmových serverech. V Polsku je dokonce v Top 500 nejlépe hodnocených filmů všech dob,pohybuje se kolem 260. až 270.místa. A špatná
    zpráva - naše distributory ten film nezajímá......A okolní ? Německo, Rakousko - dvd a blu-ray od dubna, Maďarsko - v zimě kina, teď dvd, Rusko, Ukrajina - podzim kina, zima dvd, blu-ray. Akorát paradoxně v Polsku ještě nevyšel, ale už má distributora. No jo, co se dá dělat. Mimochodem, kniha (Jenny Downham - Ještě než umřu) je taky skvělá, snad ještě lepší, je smutná, neůprosná, ale jsou tam i dobré hlášky od kámošky Tessy, Zoey. Tu ve filmu hraje Kaya Scodelario, škoda, že v tom filmu není víc. http://tinyurl.com/ba3vok4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit