Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakota Fanning http://tinyurl.com/pknhygx , 23.2 1994 - 24.12 2014. Povzbuzeni tím, že předchozí verze překvapila i pobavila hodně fanoušků, tady je nekompromisní ultimátní edice. Vy co jste si stáhli tu předtím, tuhle můžete taky risknout. Jsou tam aktualizované rekordy Dakoty, detailní fotky soundtracku Runaways, další rarity, zajímavosti, IMDb manuál, zajímavý i pro fandy jiných hvězd. A jedno, ze dvou nejstahovanějších našich fan videí fanoušky ve světě, v maxi verzi.
    Dakota Fanning little bear - time to joy (creasy bear 12'' mix)
    Dále fotku autogramkarty kterou jsem dostal od Dakoty s osobním věnováním před deviti lety, v roce 2005. Filmové kvízy (ne o Dakotě)tipy na dobré filmy a knihy. Tip na výborné filmové muzeum v Praze a jak se tam dostat a další a další věci. *5*
  • je pekna *1* *2* *14*
  • Dakota Fanning od A až do Z http://tinyurl.com/n49coxa To je můj dárek fanouškům. Kdo si to stáhne, bude mít (skoro) všechno. A možná se i zasměje. A ještě něco. Za 12 let, co jsem fandou téhle slavné holky, kdykoliv jsem se zeptal, zeptám, i když ukážu fotku, nebo profil na netu, jen 3 lidi věděli, kdo to je Dakota Fanning. Většina lidí ani netuší, že nějaká Dakota vůbec existuje. To je mazec. Chtěl bych vidět, co se jim bude honit hlavou, po stažení tohohle. P.S. Milý Jiříku, to je pěkné oslovení
    *5*
  • Milý Jiříku, Dakota nebere drogy, neopíjí se, nestřídá chlapy, nechová se lascívně, tudíž pro naše bleskopisálky není zajímavá. S tím se musíme smířit. Vždyť já se o filmu Now is good dozvěděla teprve letos, ůplně náhodou, od kluka mojí ségry. *9*
  • Budeš si muset zvyknout, jako já už 12 let, že naše média na Dakotu kašlou. Že bývá podle různých žebříčků, brána za jednu největších dětských hvězd celé filmové historie, nezájem. A dnes v dospělosti, že fantasticky válí v týdenních hitparádách popularity STARmeter na celosvětovém IMDb.com. Tento týden 65.místo, nejhůř 168.místo za posledních 28 týdnů. A to v kinech nemá žádný film !!! Drtivá většina hvězd, včetně jejích největších konkurentek, když chce být před před Dakotou, nebo v Top 100, musí mít v půlce světa v kinech film. Dakota nemusí mít nic, stačí se jí potulovat s Jamiem po NY a je tam v pohodě. A u nás v Čechách stále těžká ignorace. Asi je moc intelektuální na zdejší kulturní prostředí (teorie mého kámoše).....a teď vesele, Now is good na IMDb.com v hodnocení uživatelů, z 5,4 z 10 na 7,2 z 10 za 18 měsíců. Rarita, senzace kterou dokáže jeden film z tisíce, z deseti tisíc ? Tady ho dal někdo ke zkouknutí http://tinyurl.com/loujvxv ,titulky se musí zapnout (jdou zvětšit) Koukněte na tu bilanci. Tady je videoklip http://tinyurl.com/cd8h9oz . A tady dva trailery k nejnovějšímu filmu Night moves, kde hraje Dakota a Jesse Eisenberg ekoteroristy, co chtějí vyhodit do povětří elektrárnu. http://tinyurl.com/keztxay .Pochybuju, že ten film bude u nás aspoň na DVD, když tam hraje ta ,,bezvýznamná,, Fanningová. A ještě něco, s Freddie Highmorem Dakota nikdy nechodila, Jamie Strachan je její první kluk, je mu 32 roků a Dakota si ho našla asi před 10 měsíci. *14*
  • Mně dabing u Now is good nevadí, i když s titulkama je to lepší. Ale zaráží mně něco jinýho. Dakota je slavná, ba velmi slavná herečka, ale nikdo to tu v Čechách nijak nebere na vědomí. V televizi je málokdy, v časopisech jsem o ní snad ještě nikdy nečetl. A třeba tohle dost dobrý drama Now is good není ani na dvd. A to už je dva roky staré. *13* *9*
  • *14* Vše nej k 20 narozeninám Dakoto. *14*
  • Český dabing můj milovaný film Now is good (chcete-li Teď a tady) ůplně zazdil. Dakotu dabuje herečka, která je o osm let starší než Dakota v době natáčení a má o oktávu níže položený hlas, než Dakota. Chodila jsem do hudebky, ale to slyší každý. Pane režisére českého znění, měl jste si vyndat vatu z uší. Ostatní hlasy by docela šli.
  • Dakotu Fanning ve filmu Ted a tady (Now is good) dabuje Ivana Korolová. Je to dabing pro TV společnost HBO. Mně se její hlas pro Dakotu taky moc nehodí, ale já obecně dávám přednost originálu s titulky. Ivana Korolová sama o sobě je jinak výborná dabérka, princeznu Lociku v animovaném filmu nadabovala i nazpívala výborně. Ted a tady bude mít na DVD jiný dabing, pokud DVD bude. Psal jsem před časem, že ho očekávám, tedy i mně překvapuje, že zatím nepřichází. Inu uvidíme.
  • Vím, že vypadám pořád jako rejpal, ale. Internet je plný filmu Now is good (Teď a tady) s českým dabingem (pro HBO/Cinemax) A s kámošem jsme se shodli, že je dobrý, bohužel s jednou výjimkou, bohužel Dakota. Dabuje jí ženská, která je o dost starší a tahalo nás to oba za uši. Kdo chce mít skutečný zážitek, tak to chce originál s titulky. A nebo počkat, jestli vyjde DVD, tam dělají svoje dabingy. A tam by jí mohla dabovat konečně její nejčastější dabérka, Terezie Taberyová. Nebo Rozita Erbanová anebo Kristýna Valová, ty Dakotu taky umí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit