Přejít na výpis diskuzí

Daddy Yankee

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jméno

    To jméno Ramón je fakt jeho pravý jméno, ale taky se někde uvádí anglický přepis Raymond, on sám si tak někdy říká.
    • janabaresova

      Re: Jméno

      nen je to raymond dit to má v životopise *15*
  • janabaresova

    Janík

    Já sem se uplně zamilovala do Daddyho..je uplně krásnej a má krásný písničky *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *14*
    • gethania.yankee

      Re: Janík

      No tak tooooo mas pravdu ! *14*
  • Jako jo ma docela dobry pisnicky
  • Daddy

    Daddy je fakt kus!! *14* *14*
    • Daddy Yankee ma pekne oci a peknu postavu a pack sa mi na nom vsetko
  • Daddy Yankee he najlepsi reper a spevak
    • Lolo,ty jsi asi nechodila do školy,viď?,za 1.-he je jako co?,spíš- je!,nejdřív se nauč psát!,za 2.-to samý!,někdo tady neumí psát!-nejlepší!,za 3.-nepíše se reper ale raper,není to české slovo!,za 4.-zpěvák se z!!!,chápu když se někdo překlepne,ale když tak už když se překlepnu,tak se (si to)opravím ne??,(tímto tě ňák neurážím,ani urážet nechci!)=-))
  • DAddy Yankee je lion reper sexi
    • Lion raper ne reper!,je Lion,raper sexy!,sexy-tvrdé y!
  • muj milacek frajirek je to laka moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho a hlavne song lovumba *14* *14* *14* *14* laska jak se na konci pisnicky smenje je sexy a zpiva suuper laska moe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Daddy Yankee je celi pekni a podoba Sa na tucniacika
  • On je ten nekrasnejsi chlap na svet ... jeho umsmev me zabiji je nadherny strasne sexy chlap *14*
  • Mým fellaz

    Yeah Gangsta Rappa - viděl sem ho na pih poh videjku, kde klátil jednoho ze svých fellaz fakt brutalita - a jak u toho mával svýma tenkýma drogama poznamenanýma ručkama to bylo kouzelné. Seš nej Big Daddy V *15*
  • Daddy Yankee je nejlepší zpěvák na světě co znám Miluju moc je ho písně jsou moc krásné vždy mně rozaří když Dady ho poslouchám má heskej úsmněv kterej mě rozáří vždy *14* *14* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit