Přejít na výpis diskuzí

Corbin Bleu

OSOBNOST 21.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Corbin..

    NO POČKAT!ZAC JE O HODNĚ HEZČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8*
  • Re: Re: Corbin..

    to si teda kráva,když si nedokážeš sehnat Push it!!!
  • zanca128

    Corbin

    Nevíte někdo jak se jmenuje jeho otec???Odpovězte mi hned!!!!
  • mak.mak

    Re: mamma mia

    néné to nebyl on *13* *3*
  • mamma mia

    a nevite nekdo, jestli hral take v Mamma mia? nebo to nebyl on?
    Johanka
  • hanka2341995

    Máte pravdu

    Máte pravdu je fakt hezkej!!
  • ivetka936

    Herci z HSM v ČR

    Chcete, aby byli herci z High school musical i v čechách? Máte šanci, zapiště se do této petice http://zefron.blog.cz/0804/petice Příští rok mají mít herci z HSM turné po Evropě, ale na naši zemi zapomněli, ukažme jim společně, že i zde mají spoustu fanoušků. Zapiště se.
  • corbinek

    Ja moc moluji cernochy je to ten nejhezci cernousek na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hobelka

    ...

    milujuuuuuuuuuuu *14* *14* *14*
  • ivetka936

    Re: Re: Re: Corbin..

    Mohla bys mi ho taky poslat, ale asík na mail, ja na icq moc nejsem, ale kdyby náhodou tak moje icq je 209 619 120 a mail je Mudrova.I@seznam.cz. Díky *5*
  • 4izzy

    Re: Re: Corbin..

    jo mám.. hod i sem ajsko a já pošlu..
  • _sabruska_

    ozvěte se !!

    na icq 406-784-048 nebo na e-mail Drapakova.Sabrina@seznam.cz
  • _sabruska_

    Re: Corbin..

    Corbin a Zac jsou moc super ...hele nemáte někdo písničky od corbin -push it to the limit ??
  • 4izzy

    Corbin..

    mno jo, ten je tak sladkej, že by si zasloužil néé jednu pusku, ale docela dost.. jo, hodila sem vám sem jeho cédo, ale nešli mi tam dát texty a pokud by někdo chtěl celý cédo, tak dejte vědět, pošlu.. jeho hudba se musí šířit, byla by škoda, dybyho nikdo neposlouchal.. a máte šici pravdu, je milionkrát pěknější než Zac, ten je až moc roztomilej..
  • supr

    corbin je vazne uzasnej a roztomilej strasne ho zeru *4*
  • Re: Re: Corbinek

    corbinek je ten nej nej nej klucna je fakt nadherny.....a je hezci nez Zac.. pusilam pusinku na dalku stnat ti dojde.. *14* *14* *14*
  • Re: Re: Corbinek

    Co stokrat..MILIONKRAT!!!! *14* *14* *14*
  • AHOJ!

    lidi! koukněte se sem! corbin tu ma fakt pekne fotecky *1*
    http://www.imdb.com/name/nm008829 8/mediaindex
  • Blog o Corbinovi

    Ahojííí....Mám blog o Corbinovi....je na adrese: corbin-bleu11.blog.cz Podívej se tam a napiš koment jak se ti líbí...
    *4*

    P.S: je to novej blog ale snažím se tam dávat hodně věcí tak se dívejte dál a bude tam čím dál víc novejch věcí a obrázků *3*
  • Corbinek

    ahooojte tak hrozne miluju corbika... *14*bobisek to je nedherny a 100* hezci nez zac kefron *15* !!!to je skoda ze bydli tag daleko...pusu bych mu dala.... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit