Přejít na výpis diskuzí

Clint Eastwood

OSOBNOST 19.10.2010 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simply the Best!

    Vynikající herec,režisér a muzikant.Měl jsem možnost navštívit jeho stylovou "hospůdku" Prasečí dech v Carmelu v Californii a trošku se mi podlomila kolena....byl jsem jak v Jiříkově vidění.Lidé ho tam mají moc rádi a mimo jiné tam působil i jako starosta.
    Jsem jeho velký fanoušek.Uvítám o něm jakékoli materiály,obrazy,fota atd....Jirka
  • carmel

    Kowalski

    ....no jo no,Gran Torino!Prostě to nemá chybu!Opět se to povedlo.Už někdo viděl "Invictus"? *3*
  • angelica

    Tričko s clintem Eastwoodem

    Dnes jsem našla na českém webu tričko Magnum Force s Clintem Eastwoodem, je hodně moc dobrý, je to na www.xavier.cz
  • Best

    Clint se opět pustil neúnavně do práce a vzešel z toho jako vždy bestseller.Changeling!Povolali toho the Best of! *13*
  • narozeniny

    ..tak se mu blíží narozeniny.Je pořád v dobré formě,tak stále doufám a věřím,že ho uvidíme v Karlových Varech až bude festival.Asi bych se zbláznil,kdybych ho viděl "Live" *13*
  • VÝBORNÝ HEREC

    Herec s velkým "H",mám ráda jeho filmy
  • Clint

    ...tak se sešel rok s rokem a Clint má za sebou zase pár výborných filmů a co víc,pracuje na dalším!Jeho píle a vůle stále točit,by mohla být příkladem jeho daleko mladších kolegů.Changeling a Gran Torino je toho víc než důkazem.
    Přeju mu tímto vše nejlepší v jeho soukromém a "filmovém" životě a hlavně hodně zdraví. *13*
  • pett24

    Best

    Nejlepší herec !!!
  • Clint is THE MAN!!!!

    Absolutne nejvetsi FRAJER! a taky hraje na piano.... *5*
    • Re: Clint is THE MAN!!!!

      Je vynikajicí herec, režisér: právě jsem shlédla "Výměnu" a doporučuji! *3*
    • Re: Clint is THE MAN!!!!

      souhlas!
  • Supermann

    Pravý muž a zastánce dobra (aspoň ve filmu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit