Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuddel

    ....

    ON JE TAK KRASNY *14*
  • je to talent

    To, že je sladký, sympatický a velice příjemný muž není třeba až tak dodávat...spíše mě na jeho postavě fascinuje jeho báječný a neobyčejný herecký projev...v poslední době jeden z nejtalentovanějších herců a doufám, že jej budu v kinech a televizích vídávat mnohem častěji...je to přece tak příjemný pohled :-)
  • mattyska

    OČI

    Kromě toho, že je neskutečně talentovaný, má ty nejkrásnější a zároveň nejděsivější oči, co znám :).
    • Re: OČI

      Přesně tak. Jeden z mála lidí, kdo má tak pronikavě tajemně uhrančivé oči. Znám takových opravdu jen malé procento, a dá se říct, že to opravdu obdivuju-teda hlavně u chlapů B-).
  • wow

    Mě nejvíc dostal ve filmech Snídaně na Plutu a Disco pigs. Jeho výkon mi úplně vyrazil dech a čuměla jsem, jak talentovanej vlastně tenhle chlap je! Dokáže zahrát snad kohokoliv, od tichého záporáka přes naivňoučkého zamilovaného fantasmagora až po šarmantní a charismatickou "dámu", která si z vás po celý film dělá prdel.
    • Ano v těchto dvou filmech je famózní! Snídaně na Plutu je úžasný film, vtipný a zároveň vážný..Cillian to hraje perfektně! jakoby to nehrál ani :D je skvělej
    • Re: wow

      Naprosto s Tebou souhlasím. V těchto dvou filmech je famózní. Hleděla jsem s otevřenou pusou.
  • nik011

    cillian

    je to mrte herec a je i hezkej jeden z nejlepsich!! *14* *1* v nocnim letu byl uplne the best
  • ...

    škoda že má ženu..:(
    ale stejnak ho žeru..;)xD
    hlavně v Nočním letu..:-*:)
    • Tak tohle si říkám taky!! :D :( Jsem do něho už dlóóóuhou dobu totálně zažraná:)) Je fakt suprovej:) *14*
    • Re: ...

      jj v nocnim letu je uplne sladkej *1* *1* *4*
  • Disco Pigs - k tomu nemám co dodat, patří do mojí top 10, lepší hereckej výkon už sem dloooouho neviděla! Ten mentálně narušenej mladík mu sedl! Výbornej herec, věřim mu všechno..ten úžasnej irskej přízvuk (i když si nejsem jistá, jestli fakt mluví s irskym akcentem) prostě famozní! Je to výbornej herec, má fakt charisma, dlouhej pohled do očí a měl by všechny ženský..krása, talent, charisma a neni to američan..no neni dokonalej? :D
    • dodávám, že působí dost skromně, což je mi velmi sympatické
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej nej k narozkam!!***
  • anisekk

    cillian

    videla jsem s nim film 28 dni pote a nocni let!! on je vazne krááásnýýý *1* *4*
  • *14* *14* *14* já ho tak miluju je ůžasnej fakt moc *1* *1* *1*
    byl úžasný ve Filmu SunShine nebo Batman začíná a na začátku temný rytíř *14* *14* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit