Přejít na výpis diskuzí

Ciara Harris

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CIA

    CIARAAAAAAAAAAAAA!!!!!.....je to super anjel *4* s good hlasom a supeeeer pesnickami *1* a o tanecnom talente ani nehovorim *14* ...je proste NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!...kam sa hrabe RIHANNA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ciara.....

    Takze Cia je moja naj spevacka lebo vie aj celkom spievat,supeeeerrrrr tancovat ale hlavne ma super hiphopove pesnicky...a je pekna...aj ked som ju uz videla bez makeupu a ked mam bit uprimna... *9* ...ale inak je uplne NAJ *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Ciara

    souhlasim....
  • yes....good..ciara is the best..

    hej ciara..je vyborna...je husta..libi se mi jeji styl tance a vyborne zpiva...
  • Ciaaaa

    Pozrite sa na nove fotecky su fakt velmi pekne *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Ciarka

    Ajojky, strasne sa mi paci pesnicka od Ciary PROMISE je to novinka.
    Tak si tu vec pozrite aj ten klip je super. *4* *14* *3* *5* *1* *1* *4* *15*
  • Re: Hopka cia

    Chdte PLS na stranku www.sweety2.blog.cz je to moja a kamoskina stranka a je super a este PLS hlasujte v ankete a napiste komentarrrrr


    PLS PLS *5* *5* *3* *3* *4* *15*
  • Hopka cia

    Ciara je ssssssssssuuuuuuuuuppppeeeer na zivo spieva ssssssuper videla som koncert na Jamaice.
    Rihanna je len sprosta krava co ju kopiruje.......!!!
    Takze ludie co pocuvaju Ciaru pls nepocuvajte aj Rihannu_____


    PLEASE *4* *4* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

    xxxxxllllllCiara
  • Re: Ciara

    Cia je taaaaaaa naj so suprovim hlasom, oblecenim, hudbou,dancingovanim.
    Je super rihanna je oproti ne SPROSTA IDIOTSKA DEBILNA BLBA mini spevacka! *16* *5*


    CIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAA *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *1* *1* *4* *4* *5* *5* *14* *14* *4* *4*
  • Re: Re: Ciara

    ano.rihanna je fujko ale ciara je fakt super!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Ciara

    Ciara je superrrrrrrrrrrrrrrrna kam sa na nu hrabe Rihanna *3* *3* *3* *3*
  • Re: Ciara

    Ze Cia na Rihanu nema Rihana je sprosta krava!!!!!!!!!!!!!

    CIARA je proste naj. *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
  • Like Cia, ale

    Nevím kde jste tady všeci pochytili super zpěv, CIa je naprosto průměrná zpěvačka - její síla tkví v tom, že má svůj styl, který např. Rihanna zatím nemá (i když album Good Girl Gone Bad je krok správným směrem). Cia je perfektní tanečnice, umí se prodat a oživila crunk. Dík CiCi!
  • ciara je good

    ciara i rihanna jsou skválííí ale ciaru mam radší....ma skvělí pisně hlavně goodies *14* *1* *3*
  • je hip hopka

    je nejlepší zpěvačka a tanečnice. dobře se dá naučit.
  • pokec

    cafte ak chcete niektopokecat tak na pokeci mam nick 4hokejistka4 vidim ze ste tu aj češi a rada pokecam z nasimi susedmi..zdravim
  • Re: Nejlepší;)

    ja si myslim to iste ciara je super a rihana a cassie mozu ist domov *4*
  • ciara

    ciara je fajnova prekrasna a ma super styl a super pesnicky.... *3*
  • JE NERJLEPSI AT SI RIKA KDO CHCE CO CHCE

    je fct super nikoho lepsiho neznam.... *14*
  • Re: Re: ........

    Rihanna je fakt good A Ciara taky, ale Ciara je podle mě trošku lepší, ale spíš jsou tak nastejno...jo, Like a Boy je prostě nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit