Přejít na výpis diskuzí

Chuck Norris

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnlennon96

    happy birthday

    všechno nej k narozeninám
  • johnlennon96

    Re: Re: Reakce

    mlč *3*
  • mitchell

    71

    Všechno nejlepší Chucku at se ti daří a natočíš ještě pár filmů *3*
  • LEGENDA..

    *13* RIKAM SI PROC TEN CH.NEMUZE BYT MLADSI *7*
  • Re: Reakce

    Řeknu jedno slovo: NESMYSLY *16*
  • neo_ap

    Reakce

    Hezky jste se rozepsali. Tak já to jen shrnu. Seagal by dostal od Chucka přes hubu. O tom se přece nedá ani pochybovat. (Musím však říci, že Seagala nesnáším). Jediný, ze kterého by měl Norris asi respekt, by byl Bruce Lee.
    Jako herec je opravdu prkenej, proto jeho filmy nevyhledávám. Ale jsem fanda seriálu Walker, Texas Ranger. A role Cordella mu neoddiskutovatelně sedla.
    Zda sbírá citáty o své osobě nevím, ale pravdou je, že některé trochu přehánějí. Ty reklamy prý natočil rád, a vcelku měli velký a pozitivní ohlas. Osobně mě dvakrát nenadchly. Ale ta s tím: „bruslí“, je dobrá.
    Van Damme je blb. Je to škoda. Filmy Krvavý sport, nebo Živý terč, jsou dobrý. Ale ty ostatní, jsou nekoukatelný.
    *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    Vím já *7* Stačilo by tohle *5* :
    http://s372.photobucket.com/albu ms/oo166/HUA1979/?action=view&curre nt=RoboCopshootout_title13.mp4
  • Vtip

    Co je to svatá trojice?:Chuck Norris,Bruce Lee a Arnold Schwazenegger.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    *1* *1* *1* Peter Weller??? A co umí podle tebe?? musim se opravdu zasmát *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    Prd - všechny by rozstřílel Peter Weller *1*
  • Re: steven

    to nevadí každej má jinej názor ale Van Damme je na drogách už opravdu dlouho ted teda říká že s tím přestal ale ... výš jak to chodí *3*
  • mitchell

    steven

    tiger:Tak to se omlouvám.Že byl/je Van damme na drogách to jsem vědel,ale nevědel jsem jak dlouho.Když jsem četl ten článek tak mě to nenapadlo že může být sjetej a navíc jak píšeš ten článek tam není celý takže jsem nevědel že Seagal řekl že někde v soukromý si s ním bitku dá.Jestli jsem Stevena nějak pohoršil (což asi ano)tak to se omlouvám. *3*
  • Re: T-Mobile

    parádní jsou to reklamy
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    Seagal je frajer a nakopal by prdel všem a Jackieho Chana by upe rozstřílel *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    No hlavně že se Segal je takovej hrdina, že si to svoje karate čí co to má být, zkouší na kaskadérech, který mimo jiné kope do rozkroku - jen tak pro zábavu. Taky si na něj ti kaskadéři už stěžovali.

    A konec konců - Jackie Chan by natrhl prdel všem, Segalovi, Norrisovi, Van Dammovi i Stallonemu *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

    *1* *1* *1* *1* *1* To si děláš srandu že to ještě sem dáš *1* takovej nesmysl výš proč se Seagal nechtěl prát s Van Dammem? Asi ne ale já ti to řeknu. Protože: 1. Van Damme je vyfetlej blbec(určitě byl sjetej)
    2. se to nědělá když seš u někoho na návštěvě(u Stalloneho) se s někym prát
    3. a nepral se s ním protože by to byl skandál a věděl by o tom celý svět a pak by následovali soudy....

    Takže si myslíš že Steven Seagal je srab jenom kvůli tomu že je slušnej a chtěl ušetřit další aférku? Nehledě na to že ten článek neni celý protože v celém článku by si se dočetl že mu Seagal řekl že klidně s ním bude zápasit někde v soukromý ale ne na tý párty protože je to neslušné ale vysvětluj to někomu kdo je na drogách už skoro půlku svýho života(Van Dammovi)..... *5*
  • mitchell

    Re: Re: Re: Re: Chuck

    Tak to vůbec Seagal je srab http://www.jcvd.cz/film/ koukni se sám (druhý článek)
  • Re: Re: Re: Chuck

    jasně souhlasim Chuck Norris by dostal od Seagala na prdel.... na Seagala nikdo nemá. Kromě Bruce Leeho .... nikdo *1*
  • filmy

    Chuck Norris nehraje ve filmech ale filmy hrajou v Chucku Norrisovi *3* *5* *4* *5* *1* *1*
  • Re: PŘÍBUZNOST

    ne není protože Chuck Norris je z dvěma r a Zuzana Norisová je jenom z jedním *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit