Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST 28.10.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Omlouvam se za sve malicherne tlachani a blbe vtipkovani VSEM ale jsem uz znudeny a dost nastvany z male a z mizive a z zadne navstevnosti diskuse na osobnostech.cz i na hudebnichskupinach.cz ke vsemu 24hod. online

  • Kdyby Supermann mohl panu Gottovi aspoň k prdeli čuchnout... Ale nesahá mu ani po kotníky.Pan Gott už pro drtivou většinu naší generace zůstane pro vždycky Panem zpěvákem se skutečně velkým P,stejně velkým,jako byl on sám a jeho umění

  • Charlotko,nikdy a za žádnou cenu nedovol žádnému zpěvákovi zpívat Srdce nehasnou.Bylo by to zneuctění památky a znehodnocení tatínkova loučení s tebou.Tahle písnička patří jen vám dvěma.Jinak moc držím palce na tvé cestě v tatínkových stopách

  • Lifeguard

    Moc Ti fandím!!!! A tyhle jednoduché komentáře jsou pouhá závist. Hodně štěstí Charlotte...😘

  • nnnnnnnnnnnnn
    ahoj no coje zapoměla jsem heslo
  • charlotteellanellysofie

    potrebuji stebou mluvit

  • charlotteellanellysofie

    potrebuji stebou mluvit

  • charlotteellanellysofie

    ach jo napoš mi prosím ☹

  • charlotteellanellysofie

    ahoj charlotte dneska už ti je 12 straně áráda bych tsebou kamarádila jesli más zajem napis mi pod tvé video neco o me nebo na muj email kejtix7@seznam.cz  na youtube   se jmenuji sára  a  potržítko no proste   sára  a dálu už nwm ale  najdes me tam neboj

  • charlotteellanellysofie

    ahoj charlotte dneska už ti je 12 straně áráda bych tsebou kamarádila jesli más zajem napis mi pod tvé video neco o me nebo na muj email kejtix7@seznam.cz  na youtube   se jmenuji sára  a  potržítko no proste   sára  a dálu už nwm ale  najdes me tam neboj

  • Co se nějakej Gott cpe do Supermana???!!! Kal El je jen jeden! *10*
  • no to není hezka vůbec je seredna ... dcera TomaC. je nadherna a není na kost vyhladovela
  • no to teda chci videt krive nohy a vychrtla na kost *9*
  • ty musíš byt teda osklivice *12*
  • Vau! Jsi moc krásné děvčátko
  • nika1979
    *14* *14* *14*
  • Charlottko,roste z Tebe krasna,mlada,sikovna slecna,i ze segry.Je odmenou,ze delate rodicum radost,zaslouzi si to,jsou to skveli rodice,drzite rodina pospolu...,coz takove stesti,jine deti nemaji a maji rodice alkoholici atpod.Preji Ti Charlottko vse nejlepsi k narozkam,at se Ti vse uspesne dari,hl.hodne zdravi a spokojenosti.Koukam rada v tisku apod.,jak od mala rostete se segrou,na Tve rodice,co jsou oporou a moc se mi libi,jak drzite rodina pospolu...Vsem Vam preji moc stesti,mam Vas vsechny moc rada...Tatkovi fandim a drzim mu palce,at je zdravotne silny a zvlada vse,hl.at je v poradku
    a rozdava dal lidem radost,jeho pisne me provazeji zivotem od detstvi,jeho jedinecne nadherny hlas...
  • Charlotte, ofina nebyl dobrý nápad, zruš ji, změň vizážistu. Nelly roste do krásy, pokud jí nedoroste nos po mámě, bude z ní hezká holka a fotogenická je už teď, tos nevychytala. Ty jdeš do podoby babičky Gottové, škoda, že si tě nemohla užít, tedy všechny vnučky. Nikdo nemá úplně vše...
  • Ahoj Charlottko, jsi moc šikovná holčička a naše princezna..=0)
  • Jsi krasna holcicka a jmenuji se take charlotte ella :D. Pozdravuj sestru Nelinku a tatinka (je super zpevak ;) ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit