Přejít na výpis diskuzí

Cassie Ventura

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Cassie

    ta tvá Amerie též netrpí nedostatkem sexuální přitažlivosti,ale poslechl jsem si tu její písničku-proč nepropadáme lásce-přibližný můj překlad-a moc se mi ta její píseň nelíbila,byla taková moc jazzová na můj vkus.
  • sukna

    Cassie

    Cassie je hloupa a neumi vubec zpivat,jestli tu nikdo pise ze jo,tak by si mel nejspis dojit na usni,jedine proc ma uspech je ze se vsude svlika,Ano pisnicky jsou povedene to ano,ale jen diky producentum jako je Ryan Leslie nebo Timbaland,Ona neumi nic,je skoda ze tuhle produkci nema nekdo kdo si to zaslouzi diky svemu talentu jako treba Amerie,a ne proto ze se s nekym musi vyspat.Kdyby neobjela Ryana,tak si ani neskrtne.
  • Re: Cassie

    a jsi taky tak hezoulinká jak ta Cassie?
  • Re: Cassie

    pořád jakýchsi nových hezoučkých zpěvaček skvěle zpívajících přibývá,že to člověk nestíhá vůbec sledovat
  • Cassie

    Cassie je uplne brutalna spewacka..ma cool pesnicky,ktore sa nedaju newypocut..su uplne supeeeeer...milujem ju..heh.. *14*
  • Cassie

    její písničku is it you jsem poslala mému miláčkovi,když jsme se hádali a od té doby jsme zase šťastní....fakt tato zpěvačka je supper a zachránila mi vztah!!! *14* *4*
  • Re: cassie

    jj *5* je v pohodce *14* lafinkuju ji *4* *4* *4*
  • cassie

    WOW žeru cassie je upa best spevacka *3* *5* *14* *14* *14*
  • oohh

    cassie je super *3*
  • Re: cassie

    jj... to je pravda
  • cassie

    cassie je lepší než rihanna <3
  • Cassie

    zbožňuju písničky od Cassie..super se na ně tancuje... *3*
  • Re: Cassie

    Cassie je uplne super.Ma genialne pesnicky! *1* *1*
  • Re: Cassie

    *3* na všechny její písničky mám tance
  • Cassie

    ano to teda je!!!!! *14*
  • Cassie

    Cassie je supeer!!!!!!!!je to oje druha nej zpevacka!!!!!!!!!!!!!!doufam ze se ji takhle bude darit jeste dlouho!! *14* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit