Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte?
    V dnešní době modelka neznamená,krásná přirozená dívka,ale musí být něčím zajimavá,zvláštní,jiná..
    Tohle přesně je Cara:')..Neříkám,že není krásná(je nádherná),ale když se na ní podíváte ,tak je prostě od ostatních něčím jiná,zajímavá..:')
  • Upřímně? Caru miluju. Je to můj největší vzor a jen díky ní jsem začala pořádně cvičit.
    Nechápu, jak tady můžete psát něco, co se psalo v Bravu. Od kdy píšou v Bravu pravdu, proboha? To je k tomu asi vše.
    Víte, to její obočí se mi líbí. Je úžasné. A pořád lepší, než zcela vytrhané a jen namalované. Jak už tady pár lidí psalo - to obočí jí dělá výjmečnou. Díky němu vyčnívá z té dlouhé řady 'dalších' modelek.
    Určitě nevypadá jako chlap převlečený za ženu.. -_-
    A orientace? To je snad její věc..
    ~ Je to p*ča, k*áva etc..? ..A vůbec tedy.., viděli jste někdy nějaká interviews, Victoria's Secret Fashion Shows, a jiné videa? I kdyby totiž vypadala jakkoliv.. Je mi sympatická, a to nejen zevnějškem:)
    Takže si to prosím první rozmyslete, než začnete někoho bezdůvodně hejtovat.. Bye. xx
  • Já osobně mám Caru moc ráda a neřeším to co o ní píšou v nějakém Bravíčku. A to, že má hustější obočí ji dělá vyjimečnou a náhodou jí to sluší. Podle mě je jedna z nejkrásnějších modelek na světě.
  • Proč jde všem jenom o její obočí. Je fakt hezká modelka a herečka. A umí pěkně zpívat. Dneska jsem dočetla Papírová města a na Margo se skvěle hodí. A nemůžete ji kritizovat za to, že je bisexuálka. Kdyby jste takoví byli vy, chovali byste se jinak!
  • Cara je krasna modelka! Skvele se na ni hodi!:)) A kdo by resil oboci? Takhle kriticky by nemel byt nikdo...! Mne se aspon libi! Moc se tesim na papirova mesta, jako Margo si neumim predstavit dokonalejsi divku:*
  • Tvle BRAVO?..kolik vam je 10? :D To už teda chapu že ji takhle uražite když ani nemate vyvinuty mozek ještě...At si miluje a šu*a koho chce jeji vec..a at si na oboči ani nešahne to ji dela originalní a krasnou ;)
  • Dokonala a krasna! To jsou myslim slova, ktera me napadaji, kdyz ji vidim:) Uziva si zivota a tak to ma byt;) Videla jsem papirova mesta, kde hrala Margo a musim rict, ze me naprosto uchvatila. Konec knihy me trochu zklamal a to hlavne ze strany Margo, ale ve filmu to zakoncili daleko lip, nez jsem cekala:) Nejenom krasna modelka, ale i kouzelna herecka a zpevacka!:)
  • MILUJU TĚ CARO !!!!!!!!!!!!!!!
  • Cara Delevingne je najkrajsia
    • Tak se s ní zaregistruj, to už se dneska může *3*
  • já si myslím že může být zábavná že se muže zasmát když ji posere pták , ale já si myslím že prostě není pěkná a to obočí už vůbec není pěkné . ale nikdo o ní nemůže řícct že není vtipná a nekdo o ní taky nemůže říct že je vtipná protože si myslím že ji nikdo z nás ( z toho kdo tady píše komentáře) ji nezná nikdo z ní není velký kamoš nebo kámoška ....... *4* *3* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit